wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED
Wynajem czy zakup ekranu LED?
Kwiecień 6, 2017
grafik toruń ulotki reklamowe agencja reklamowa
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
Kwiecień 9, 2017
Odżywione i połyskujące włosy to cel niezliczonej liczby osób, lecz osiągnięcie celu w znacznej części sytuacji jest niewykonalne, gdyż utrzymanie włosów w dobrej kondycji to kwestia dużego wysiłku oraz zaangażowania w sprawę, na co nie każdy może sobie pozwolić. Na szczęście w tym momencie ten problem mamy możliwość rozwiązać i to za sprawą jednorazowego zabiegu realizowanego w studio stylizacji włosów. A metodą na momentalną zmianę stanu włosów jest… strzyżenie na gorąco.

Strzyżenie na gorąco dawniej

Prawdopodobnie niektórych zszokuje szczegół, że dawniej zabieg podcinania włosów na gorąco przeprowadzano przy wykorzystaniu… świeczek. Łatno można się domyślić efekty takich operacji były mizerne, a przypalanie włosów zazwyczaj kończyło się całkowitym ich spaleniem.

O tym, że wysoka temperatura może mieć dobroczynny wpływ na włosy, mamy pojęcie nie od dziś. Bardzo dawno temu odkryto, że dzięki optymalnej temperaturze realne jest zamknięcie łusek włosa, a co za tym idzie włos zostaje ochroniony przed niekorzystnymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje właściwy blask.

Gorące nożyczki obecnie

Obecnie zapewne nikt nie korzysta z metody podpalania aby poprawić stan włosów. Tym bardziej że od w tym momencie na rynku osiągalne są fenomenalne gorące nożyce od Jaguar Thermocut, które umożliwiają w krótkim czasie przywrócić zniszczonym włosom piękny stan bez zagrożenia, że stan włosów się pogorszy.

Fenomen gorących nożyczek w praktyce

Firma Jaguar Thermocut zaprojektowała fenomenalne gorące nożyce, dzięki którym rezultaty strzyżenia na gorąco są zdecydowanie lepsze niż w przypadku metod realizowanych mniej zaawansowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc, po prostu palą włosy.

strzyżenie na gorąco gorącymi nożyczkami fryzjer górny Toruń

Różnica jest kolosalna – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne posiadają innowacyjny system zmiany temperatury nożyczek w zakresie od dziewięćdziesięciu do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza, co powoduje, że stylista fryzur może skonfigurować taką temperaturę, która będzie właściwa dla danego rodzaju włosów, a tym samym przyniesie najodpowiedniejsze efekty podcinania włosów gorącymi nożyczkami.

Natychmiastowe efekty strzyżenia za pomocą gorących nożyczek

Skracanie włosów gorącymi nożyczkami Jaguar to bezpieczny i niezawodny zabieg wpływający na wygląd włosów. Rezultaty cięcia gorącymi nożyczkami są zauważalne już w trakcie zabiegu, bo skracane na gorąco łuski włosów pozostają uszczelnione. Po zakończeniu zabiegu z wykorzystaniem gorących nożyc Jaguar, włosy są zabezpieczone przed ubytkiem pierwiastków odżywczych. Wyczuwalna jest dodatkowo zmniejszona wrażliwość włosów na uszkodzenia.

Zabieg strzyżenia na gorąco – zalety

Sposób przycinania gorącymi nożycami niesie ze sobą wiele zalet. Po pierwsze jest to zabieg, który daje błyskawiczne, zauważalne efekty. Co więcej gorące nożyczki mają faktyczny wpływ na polepszenie kondycji
włosów i należy dodać, że jest to stan, który utrzyma się przez dłuższy okres, czego nie można rzec o pozostałych zabiegach fryzjerskich, które tylko pozornie poprawiają stan włosów. W ich wypadku często jest tak, że już po umyciu głowy, włosy znów prezentują się niezdrowo, są bez życia i tracą blask. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki niwelują kłopot sterczących końcówek, bo zamykają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one podatne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Czy strzyżenie gorącymi nożyczkami jest bezpieczne dla włosów?

Gorące nożyce mogą kojarzyć się niektórym z rozgrzanymi maksymalnie ostrzami, które mogą przypalić włosy. W wypadku metodzie wykorzystanej w gorących nożycach Thermocut nie ma zagrożenia, że włosy zostaną naruszone. Nie jest też możliwe, żeby gorące nożyczki poparzyły skórę zarówno klienta jak i samego fryzjera, ponieważ firma Jaguar także przypilnowała tego, żeby ich gorące ostrza były odpowiednio pokryte powłoką wytrzymałą na duże temperatury.

Zabieg gorącymi nożyczkami – ile trwa?

Zabieg przeprowadzony gorącymi nożyczkami trwa troszkę dłużej niż klasyczne cięcie włosów. Jest to spowodowane tym, że poprawne zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur wcześniejszego przygotowania. Trzeba mieć świadomość, że przed przystąpieniem do zabiegu strzyżenia na gorąco, stylista fryzur musi przeprowadzić test włosów, dzięki czemu może on ustawić idealną temperaturę, która da najdoskonalsze efekty. Samo przycinanie powinno być wykonane z jak największą precyzją, aby naprawa kondycji włosów była kompleksowa.

Gorące nożyczki wyłącznie w sprawdzonym studio stylizacji fryzur

Wypada niemniej dodać, że zabieg obcinania gorącymi nożyczkami da niezwykłe rezultaty tylko wtedy, kiedy będzie on przeprowadzony przez doświadczonego fryzjera, który bezbłędnie umie dostosować dobrą temperaturę ostrzy adekwatną do potrzeb włosów. Dodatkowo stylista fryzur realizujący zabieg gorącymi nożyczkami powinien także biegle cieniować włosy. Przez to zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami powinien wykonywać wyłącznie zawodowy fryzjer.

Gorące nożyczki teraz w Toruniu!

Gorące nożyczki Jaguar to najnowszy tego typu produkt na rynku, stąd też mało salonów fryzjerskich oferuje zabieg strzyżenia na gorąco. Na przykład w Toruniu wyłącznie jeden salon fryzjerski proponuje podcinanie włosów z zastosowaniem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Thermocut.

Mapa salonu fryzjerskiego, w którym wypróbujesz strzyżenie gorącymi nożyczkami:
FryzjervGórny Studio, ulica Żółkiewskiego 15, Toruń.

Przebywasz w mieście Toruń i chcesz sprawdzić strzyżenie gorącymi nożyczkami na swoich włosach? Sprawdź rekomendowane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Strzyżenie na gorąco.

Strona używa cookies
Ok