Zwalczanie korników mikrofalami - Dezynsekcja mikrofalami - Usuwanie korników z drewna - Metody zwalczania korników
Kornik drukarz – dezynsekcja mikrofalami
Marzec 21, 2017
Zwalczanie pluskiew - Odpluskwianie - Pluskwa domowa - Zwalczanie pluskiew Warszawa - Usuwanie pluskiew - Dezynsekcja pluskwy
Usuwanie pluskiew z mieszkania
Marzec 22, 2017

Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Obecnie dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w ekspresowy, ale czasem bardzo kosztowny sposób walczyć ze słabościami ciała. Wypełnianie zmarszczek, zwalczanie blizn, natychmiastowe redukowanie tkanki tłuszczowej, powiększanie ust albo zmniejszanie cieni pod oczami – to zaledwie wybrane z grona niesamowitych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki współczesnym metodom możemy skutecznie walczyć z oznakami mijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet bruksizmem. Ludzi ciągle przyciąga motyw wiecznej młodości i pięknego ciała. Jakie więc środki stworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych procesów odbudowy skóry

Jednym z oryginalniejszych środków z zakresu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się zwartość skóry i jej jędrność. Blizny oraz niejednolity kolor po kilku sesjach praktycznie są niewidoczne. Osoby, które planują udoskonalić formę skóry, wyrównać jej koloryt oraz zniwelować zmarszczki, z całą pewnością będą zadowolone. Na rezultaty wcale nie trzeba bowiem długo czekać. Aktywizacja głębokich warstw skóry powoduje wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg Dermapen staje na wysokości zadania w kompleksowym łagodzeniu efektów łysienia, redukcji blizn pooperacyjnych i korekcie widoczności rozstępów. Podczas sesji skóra jest „raniona”, natomiast do jej wnętrza przenikają składniki aktywne, np. preparaty na bazie krzemionki. Komórki skóry są mobilizowane do szybkiej rekonstrukcji.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Zbyt szybkie tempo życia, używki, stresująca praca i mnóstwo innych składników wpływa na pojawienie się niepożądanych kilogramów. Można zdecydowanie stwierdzić, iż nadwyżka tkanki tłuszczowej jest trudnym problemem naszych czasów. To nie wyłącznie problem natury kosmetycznej, lecz w pierwszej kolejności choroba. Organizm otrzymuje niezwykle syte pokarmy oraz mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich całkowicie zużytkować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Nasze ciało zaczyna koncentrować tkankę lipidową pod skórą, zaś kiedy jest jej już za dużo, zaczynamy mieć trudności z krążeniem, chodzeniem po zakupy etc. Wytrzymałość fizyczna zdecydowanie się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim problemom, zaś uczonym udało się stworzyć mnóstwo terapii, które mają na celu zredukowanie skumulowanej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy możliwość zacząć od takich zabiegów, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeżeli pragniemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, nieestetycznych grudek pod skórą oraz uelastycznić ciało, to zachwycające rezultaty zaraz po paru wizytach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie profesjonalne głowice. Wydajność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, jakie wnikają w głąb ciała i uszkadzają tkankę lipidową. Pozostała głowica jest wykorzystywana na potrzeby drenażu limfatycznego, co oznacza, iż odłączone komórki lipidowe zmierzają przez limfę do wątroby, a w efekcie są wydalone z układu. Ta nowoczesna strategia wykorzystuje naturalne procesy powstające w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, bezpieczny oraz wcale nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Kiedy pojawiają się efekty? Co najważniejsze po pierwszej wizycie mamy szansę stracić orientacyjnie 2-4 cm w obrębie ciała. Aby otrzymać jeszcze doskonalsze rezultaty należy zrobić od 4 do 6 kuracji, stosować odpowiednią dietę i wypijać około 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po zabiegu czasem może pojawić się zaczerwienienie skóry, które mija zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Osiągnięcie perfekcyjnego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z utratą zbędnych kilogramów. Programy telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z otyłością, w zasadzie nie ujawniają nam co w gruncie rzeczy dzieje się ze skórą. Natomiast rzeczywistość jest taka, iż traci ona jędrność, tworzą się blizny, a czasami duże obszary luźnej skóry (często na brzuchu). Zamiast ścisłej kuracji dobrze jest skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można polepszyć kształt sylwetki i za jednym razem zadbać o skórę. Silna aktywacja naskórka, skóry właściwej i mięśni zmniejsza liczebność komórek tłuszczowych, zwiększa napięcie skóry, ma działanie odmładzające, polepsza krążenie krwi i usuwa zmarszczki. Zabieg należy zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, ażeby osiągnąć optymalne wyniki. Wykonuje się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki niniejszemu urządzeniu można również usuwać zmarszczki wokół ust oraz kształtować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka użyje delikatną głowicę, jaka precyzyjnie uderzy w źródło problemu. Natychmiast po pierwszej terapii daje się przyuważyć zredukowanie zmarszczek oraz bardziej dostrzegalne policzki. Jeżeli zamierzamy otrzymać spektakularny efekt w wyjątkowo krótkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Razem z z nadwagą czasem może towarzyszyć nam uczucie ciężkości nóg i opuchnięcia. Taka niedogodność jest zazwyczaj ignorowana w wywiadzie z lekarzem bądź kosmetyczką (przed terapią). A przecież możemy się wyzwolić również od tego problemu. Dzięki Endermologii LPG czy kuracji Icoone z całą pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie opiera się na redukcji płynów tkankowych i udoskonaleniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji znajdziesz tu – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok