Termosy obiadowe sklep Termos na obiad
Termosy obiadowe, przydtane do pracy i na wycieczkę.
Wrzesień 25, 2019
Endermologia LPG skuteczne usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry
Endermologia LPG – zabieg skutecznie redukujący cellulit
Wrzesień 25, 2019

Ksometologia medyczna – Nowoczesny gabinet kosmetyczny

Nowoczesne zabiegi kosmetologii medycznej - gabinet kosmetyczny Toruń.

Obecnie każdy nowoczesny salon kosmetyczny oferuje wiele interesujących zabiegów, jakie nie tylko pielęgnują skórę, ale także kształtują figurę, likwidują cellulit, tłuszcz nadmierne owłosienie oraz rozpowszechniają medycynę anti-aging. Wszystkie te elementy są możliwe dzięki postępowi technologii, które przynoszą wciąż ulepszone oraz skuteczniejsze rozwiązania przeciw starzeniu się, nadwadze czy problemom skóry. Ponadto, najnowsze techniki powodują, że zabiegi są mniej inwazyjne, dzięki czemu nie obarczają już sprawności pacjentów, a przynoszą niesamowite rezultaty. Znaczna część salonów kosmetycznych cieszy się pozytywnymi opiniami na temat świadczonych usług, płynącymi z zabiegów wysokiej jakości.

W NOWOCZESNYCH GABINETACH KOSMETYCZNYCH

Nowoczesne zabiegi oczyszczające

Wśród nowoczesnych zabiegów musiały powstać takie rozwiązania, które mają na celu oczyszczenie i odświeżenie skóry. Wypielęgnowana skóra jest znacznie bardziej podatna na działanie innych kosmetycznych zabiegów, a do tego jest znacznie bardziej promienna i estetyczna. Likwidowanie zaskórników, niedoskonałości, martwego naskórka i łoju dodatnio oddziałuje na jej wygląd i zdrowie. Zwykle używane w tym celu w salonach kosmetycznych zabiegi, mają za zadanie otwarcie porów oraz usunięcie z nich zanieczyszczeń. Najpowszechniejsza metoda polega na pracy kosmetyczki, która manualnie wyciąga zanieczyszczenia z wcześniej otwartych porów poprzez uciskanie skóry. Możliwe jest także oczyszczanie chemiczne, jakie zużywa kwasy w odpowiednich stężeniach. Pozostałe metody z reguły angażują pracę specjalnych maszyn. Dla przykładu urządzenie do zabiegu mikrodermabrazji zeskrobuje warstwy starego naskórka i wciąga je do środka. Jedną z najbardziej innowacyjnych metod w tym zakresie jest peeling kawitacyjny, wykorzystujący siłę ultradźwięków.

Nowoczesne zabiegi regenerujące

Najbardziej znanym zabiegiem mocno odnawiającym jest mezoterapia igłowa. To dzięki niej dawane są skórze wartości odżywcze i regenerujące, które pobudzają organizm do uaktywniania procesów odnowy oraz do produkcji elastyny i kolagenu. Mezoterapia wykonywana jest poprzez wstrzykiwanie gotowych koktajli z kwasu hialuronowego, aminokwasów, witamin i wyciągów roślinnych, które mają szczególny, pozytywny wpływ na kondycję skóry. Tego rodzaju zabiegi przywracają skórze elastycznośc i jędrność oraz zwalniają starzenie.

W tym zakresie można wykorzystać także substancję nazywaną osoczem bogatopłytkowym. Pobiera się ono bezpośrednio z krwi pacjenta i ma rewelacyjny wpływ na autoregenerację. Komórki macierzyste udoskonalają wygląd skóry, jej elastyczność oraz gęstość, a także eliminują zmarszczki. W ten sposób odtwarzane są zepsute komórki, zwiększa się produkcja kolagenu, a także rozwój naczyń krwionośnych.

Nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę

Zabiegi formowania sylwetki szczególnie przyciągają tych, którzy chcieliby pozbyć się nadmiernego tłuszczu, w głównej mierze z tych części ciała, które są odporne na ćwiczenia lub opracowane diety. Innowacyjna technologia pozwoliła stworzyć metody, które sprawiają, że tkanki tłuszczowe zostają podzielone, zmieniają stan na płynny, przez co o wiele łatwiej je odessać lub przenieść do wątroby, a stamtąd zwykle wydalane są za pomocą naturalnych procesów przemiany materii. Tego rodzaju zabiegi z reguły mają również inne korzystne efekty, dla przykładu: pobudzają do produkcji kolagenu lub wspomagają likwidowanie toksyn. Najczęściej w taki sposób można także pozbyć się cellulitu, zmniejszyć zmarszczki, blizny i rozstępy.

Istnieje kilka nowatorskich metod formowania sylwetki oraz wspomagających odchudzanie. Należy do nich na przykład endermologia, która za pomocą specjalnie stworzonych rolek masuje ciało i rozbija komórki tłuszczu. Inny sposób, czyli kriolipoliza bazuje na niszczeniu przez mrożenie tkanki tłuszczowej w temperaturze nie spadającej poniżej -10°C. Z kolei kawitacja ultradźwiękowa działa dzięki energii ultradźwięków. Istnieją także sposoby wykorzystujące iniekcję lub laser. Zzwyczaj te metody są mało inwazyjne i przynoszą widoczne efekty: możliwe jest usunięcie nawet 40% tłuszczu, jednak nie powinny one zastępować aktywności fizycznej oraz właściwej diety, a zaledwie wspomagać.

Nowoczesne zabiegi laserowe

Choć lasery są w kosmetologii stosowane od dawna, ciągle odnajdują co raz to nowsze oraz skuteczniejsze zastosowania, dzięki rozwojowi oraz bezpieczniejszemu działaniu. Gabinety kosmetyczne oferują nowatorskie zabiegi laserowe, które działają na różne obszary ciała oraz tak samo różne problemy. Najpopularniejsza jest depilacja laserowa, która usuwa nadmierne owłosienie z praktycznie każdej części ciała na długi czas. Zabiegi laserowe likwidują także problemy skórne: usuwają trądzik, zabijając bakterie powodujące stany zapalne lub usuwają przebarwienia, wynikające ze względu na skupiska barwnika (melaniny) w tym samym miejscu. Pozostałe zabiegi laserowe pozwalają na zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych lub są doskonałym sposobem na odmłodzenie.

Nowoczesne zabiegi odmładzające

Stymulacja elastyny i kolagenu bezpośrednio oddziałuje na kondycję skóry i jednocześnie ją odmładza. W wyniku tego wiele zabiegów drugoplanowo oddziałuje na zatrzymywanie procesów starzenia. Istnieją też zabiegi, które pierwszorzędnie odmładzają skórę, mogą to być mezoterapia, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym lub liftingi. Obecne metody liftingujące, wykorzystują nowatorskie technologie i sposoby, dzięki którym nie są one inwazyjnymi zabiegami operacyjnymi. Na przykład liftingi HIFU – działające dzięki ultradźwiękom lub przy zastosowaniu nici liftingujących – wpuszczanych w warstwy skóry, aby unosiły oraz utrzymywały odpowiednie partie skóry.

https://www.beautymedica.pl/cennik/

Strona używa cookies
Ok