adwokat toruń prawnik toruń
Kancelaria notarialna – porady profesjonalnego adwokata
Marzec 31, 2017
wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED
Wynajem czy zakup ekranu LED?
Kwiecień 6, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak wyszczuplić brzuch?

Płaski brzuch to pragnienie dużej liczby osób – zarówno pań, jak i panów. Świetnie by było, gdyby był zachwycająco umięśniony oraz trochę wyrzeźbiony (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w trakcie treningu i przy wcielaniu w życie różnorodnych diet. Te osoby, jakie dużo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, mogą chwalić sie kolegom i koleżankom jędrnym, płaskim brzuszkiem oraz dumnie krążą po plaży lub odprężają się na fotelach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, bowiem brzuch jest ową partią ciała, która hipnotyzuje płeć przeciwną. Mamy szansę także zauważyć takie osoby, którym w ogóle nie zależy na przesadnym negliżu oraz w zasadzie nie demonstrują tak entuzjastycznie płaskiego brzuszka. Nad kondycją musimy pracować – nie dajmy się wyprowadzić w pole.

Jeżeli zamierzamy leżeć po pracy na sofie zamiast chodzić na fitness w wodzie albo ćwiczyć na trampolinach, to bez wątpienia absolutnie nie spełnimy tego fantazjowania. Zamiast koronkowego bikini bądź spodenek, będziemy zmuszeni wciskać się w okropne kostiumy, tankini z szortami lub szorty oraz koszulkę. Każdy powtarza: musisz się wziąć w garść, satysfakcjonujące efekty da optymalna dieta i siłownia. Ale czy naprawdę? Czy jest to autentycznie takie banalne, jak mawiają osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta bogata w warzywa i owoce, trochę ruchu i co najistotniejsze – brzuszków, by można było chwalić się wszystkim naokoło szczupłym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie nie bazuje jedynie na wspomnianych banalnych rzeczach, lecz również na genetyce, więc podatnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Mówiąc w skrócie nie możemy uwolnić się od tkanki lipidowej jedynie w pojedynczym miejscu, konieczny jest kompleksowy trening całego ciała. Tłuszczyk magazynowany w ciele spala się symetrycznie, to znaczy – w dowolnej partii ciała współmiernie do zawartości komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy w TV, które mówią inaczej, po prostu kłamią. Istotną funkcję odgrywa tutaj genetyka, gdyż niektóre osoby posiadają mocniejsze predyspozycje do nadwagi jedynie dlatego, że ich rodzice i inne osoby z rodziny, także miały z tym wielki dylemat. W czasie wykonywania tylko pojedynczych brzuszków zapewne nie usuniemy nieładnych fałdek, ponieważ w tym czasie będziemy przetwarzać nieznaczną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch pokrzepiają mięśnie w dręczącej nas partii i po krótkim czasie czasami może się okazać, że posiadamy tam dużo więcej centymetrów niż się spodziewaliśmy. Muskuły są coraz mocniejsze (wytworzy się nam solidne wsparcie), ale tłuszcz przetrwa.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz zharmonizowanej diety i treningu ogólnego (a więc treningów działających w interesie całego ciała, a nie wyłącznie wybranej partii), mamy szansę zaczerpnąć z profesjonalnego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Wcale nie chodzi tu jednakże o to, żeby dniami i nocami uczęszczać na masaże jakimiś egzotycznymi urządzeniami…i wybaczyć sobie obydwie sprawy wyliczone powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – zrównoważona dieta, siłownia i zabiegi kosmetyczne, które wygładzą naszą skórę, zmniejszą cellulit, skorygują fałdki w obszarach, na jakie dieta i ćwiczenia fizyczne absolutnie nie są w stanie nic poradzić.

Ostatnio takim godnym uwagi sposobem na płaski brzuch jest na przykład liposukcja bez skalpela przy pomocy nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy szansę skutecznie zredukować komórki tłuszczowe z kluczowych obszarów, m in. na boczkach. Chodzi tutaj nie tylko o widowiskowe wyszczuplenie po jednorazowym zabiegu, lecz pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Osobna głowica zasysa w podobnych odstępach fałdy skóry, natomiast ultradźwięki niszczą komórki lipidowe. Są one w krótkim czasie usuwane z organizmu przez limfę, natomiast w kolejnej fazie – przez wątrobę. Mamy szansę też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia stan skóry, jej napięcie, wyszczupla figurę, usuwa cellulit oraz ogranicza miejscowy tłuszczyk. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus oddziałuje w zasadzie nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, ale również na mięśnie. Zaś dokładnie: mobilizuje naszą skórę, tkankę wewnątrz oraz mięśnie, aby błyskawicznie i efektywnie wyrzeźbić ciało. Tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ działają na niego fale radiowe. Zaś taki stan rzeczy przyczynia się do tego, że nasza bariera ochronna oraz muskuły są dokładnie rozgrzane. Takim urządzeniem wolno również łagodzić intensywność zmarszczek wokół oczu oraz ust, a także podnosić owal twarzy. Sporo osób decyduje się także na sesje z zastosowaniem endermologii, przykładowo na masaż w wykorzystaniem próżni. To prawdopodobnie najatrakcyjniejsza opcja, bo należy nałożyć wyjątkowy kostium, zaś kosmetolog przeprowadza zabieg ssącą głowicą, która „ślizga się” po owym stroju.

Jeżeli zainteresował Cię ów tekst, wyszukujesz atrakcyjnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to wejdź w link z boku – https://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/nadwaga_i_otylosc/ – a może odnajdziesz akurat to czego poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok