Projektowanie ogrodów – firma ogrodnicza SeedArt
Październik 13, 2015
Najwyższe odszkodowania i profesjonalna obsługa
Kwiecień 9, 2016

Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy muzyce na najwyższym poziomie. Od wielu lat zajmuję się organizację takich imprez jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem moi goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie piosenkach. Każda impreza to dla mnie wyjątkowe wydarzenie, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była na długo zapamiętana.

DJ na osiemnastki.

Osiemnastka to wyjątkowa okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy plan imprezy, dobierając muzykę do jego preferencji. W dniu imprezy dostarczam zabawne akcesoria i profesjonalny sprzęt, a także dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich potrzeb proponuje konkurencyjne ceny i mocne wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna wzruszeń i pozytywnych emocji. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od programu zabaw, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najwyższym poziomie. Zajmę się opracowaniem oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy dla firm.

Obsługa imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie poprowadzić całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich największych zalet. Mieszając je z dobrą muzyką, zorganizuję dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w szkole średniej. Od tamtej pory ubyło już sporo lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.

Zapraszam na moją stronę internetową – DJ na wesele

Strona używa cookies
Ok