Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
angra art – profesjonalne usługi i szeroki asortyment
Październik 27, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Kancelaria notarialna – rodzaje aktów notarialnych oraz opłaty
Październik 29, 2016

Profesjonalne i terminowe usługi reklamowe

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Skuteczna reklama dla Twojej firmy

„Jeśli mężczyzna mówi na przyjęciu pewnej kobiecie, że potrzebny jej jest mężczyzna, i to on jest tym właściwym, to jest to marketing. Jeśli natomiast staje wysoko na krześle i oferuje zgromadzonemu towarzystwu swoje usługi w miłości, to już reklama.” (P. Forsyth „Marketing dla nie wtajemniczonych”)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, jednakże promocją oraz jej oddziaływaniem na przyzwyczajenia nabywców zajmowaliśmy się już dużo wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki niemałej wiedzy i doświadczeniu, pozyskiwanemu wraz z następnymi nietuzinkowymi zleceniami, zapracowaliśmy na szacunek i sympatię wielu marek. Co istotne – nieustannie z nimi współtworzymy oraz jesteśmy zadowoleni z naszych efektów. Do agencji przynależą czterej specjaliści, którzy są w stanie przeprowadzić dowolny specyficzny projekt bądź przerobić obecnie istniejący. Świat informacji gwałtownie się rozkręca, a my musimy iść do przodu wraz z nim. Stąd też inwestujemy w oprzyrządowanie doskonałej jakości, bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i zaznajamiamy się z obecnymi technikami. Aktywnie zasilamy załogę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o rzeczywiście istotnej dzisiaj akcji niekomercyjnej. Dzięki naszej reklamie klient może wybrać akurat Wasz towar czy usługę spośród wielu możliwości.

Nowoczesne techniki oklejania samochodów

Zajmujemy się kompleksowym konstruowaniem reklamy na folii oraz oklejaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, branżowych (przykładowo. lawet, ciężarowych czy autokarów), witryn sklepów każdej specjalizacji, apartamentów oraz lokali kupieckich, tabliczek i szyldów. Pokrywamy obiekty przy użyciu różnorodnych rodzajów folii np. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych bądź mrożonych. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, stąd najpierw omawiamy z Zainteresowanym dwie ważne kwestie: 1) surowiec, z jakiego ma być wykonana reklama, 2) technikę oklejania. Stosujemy jedynie środki i urządzenia słynnych marek, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto wspomnieć, że folia reklamowa jest nie tylko przekaźnikiem informacji, lecz także chroni lakier przez nieodpowiednimi czynnikami materialnymi (zadrapania albo mętnienie). By sprawdzić jak wyglądają oblepione folią samochody najlepiej wpisać w wyszukiwarkę, np. „oklejanie Białystok” czy „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o pokrywanie wystaw, to można wybrać laminowanie, oczkowanie bądź kołnierz. Tworzymy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasz zespół zajmuje się także wytwarzaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej lub dwustronnej. Buduje się je naściennie, przyściennie bądź na słupie. Powszechnie rozróżnia się trzy rodzaje kasetonów: wytworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego produkuje się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 lub 17 cm. Część przednia kasetonu to przezroczyste tworzywo sztuczne. Na nim osadza się zamówioną przez Odbiorcę grafikę, np. z folii. Jeśli postanowi zamówić kaseton jednostronny, to reklama będzie rozmieszczona na pojedynczej stronie, natomiast na przeciwległej będzie zauważalna ocynkowana blacha. Na szczególną uwagę zasługują kasetony reklamowe z dibondu, mianowicie ze specjalnego materiału kompozytowego. Od kasetonu wyprodukowanego z tworzywa aluminiowego odróżnia go przede wszystkim atrakcyjność wykonania. Nie widać połączeń między brzegami a stroną frontalną. Grafika uzyskiwana jest z wyfrezowanych wzorów, które później podkleja się malowanym tworzywem. Ostatni wariant kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest montowany powszechnie na elewacjach dużych galerii komercyjnych bądź okazałych filarach reklamowych. Z tworzywa winylowego można wyprodukować doprawdy zdumiewające kasetony, których długość wynosi nawet 200 metrów. Dzięki temu doskonałemu materiałowi można zaprojektować nawet najbardziej skomplikowane grafiki. Obok wymienionych typów nasza ekipa zajmuje się także produkowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ oraz liter przestrzennych. Te ostatnie projektuje się w formie tekstów przestrzennych bądź logotypów, które są rozjaśniane diodami LED. Mogą być stworzone z takich materiałów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, monterzy i elektrotechnicy. Wszyscy dysponują adekwatnymi do specjalizacji uprawnieniami.

Reklama świetlna – banery i neony

W naszej firmie można zaprojektować innowacyjne typy reklam optycznych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą popularnością, albowiem posiadają potężne gabaryty. W prosty sposób przykuwają wzrok potencjalnych odbiorców, nie można kroczyć koło nich obojętnie. Przeważnie wytwarza się je z surowca winylowego, wysoce niewrażliwego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner nasuwa się na wcześniej wzniesioną konstrukcję bądź przyczepia do specjalnych zaczepów przyczepionych do budynku. Ich istotną dogodnością jest łatwość ulokowania w miejscu niedostępnym dla innych wariantów reklam. Mogą mieć jakąkolwiek długość oraz szerokość – hamuje je tylko wielkość dostępnej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w formie neonu jest równie przyciągająca. Ekscytuje przechodniów wyjątkowym połączeniem barw. Nasz zespół z pewnością zaspokoi wymagania chociażby wyjątkowo wymagających Nabywców oraz ukształtować konstrukcje z rur niebarwionych, farbowanych w masie albo proszkowanych. Zapewniamy długotrwałą żywotność, widzialność z dużych odległości oraz interesujący wygląd.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Agencja reklamowa

Strona używa cookies
Ok