Projektowanie ogrodów dla każdego
Maj 8, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Kaptury foliowe – nowoczesne rozwiązania do pakowania
Lipiec 19, 2016

Przy podejmowaniu decyzji istotne jest najczęściej pierwsze wrażenie. Oryginalny produkt zachęca skuteczniej, stąd też dla przedsiębiorców istotna jest estetyka wykonania i pomysłowość. Odpowiednio dobrane kolory i nietypowy pomysł, to dwa składniki, które powodują, że określona rzecz zapada w pamięci klientów. Dla nas, jako fachowych grafików, ważne jest, aby każdy projekt graficzny był oryginalny i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym projektujemy loga oraz logotypy. Tworzymy interesujące plakaty, ulotki, wizytówki i katalogi. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron internetowych gwarantując nowatorskie rozwiązania graficzne i niebanalne pomysły na to jak stworzyć oryginalną identyfikacje wizualną dla Twojej firmy.

Profesjonalne usługi graficzne

Nasze studio graficzne to miejsce w którym rodzą się nieszablonowe pomysły i samodzielne projekty graficzne. To także miejsce w którym dostarczamy fachowe usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompletne katalogi reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to czym się zajmujesz – my znajdziemy pomysł dla każdego. Mówimy „nie” dla standardowych szablonów. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne tworzone dla naszych Kontrahentów były efektowne, niepowtarzalne i przyciągające uwagę. Ma za nimi stać niezwykła siła perswazji i dobre wyczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których wzory graficzne mają znaczenie.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Kreowanie marki zaczyna się na etapie interakcji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do tematu obsługi Klienta zależy nie tylko jego przyszłość, ale także znaczenie przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która tworzy tożsamość firmy i oddziałuje na zapamiętanie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim logo, które firma rozmieszcza wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z takiego powodu musi być ono specyficzne i wyjątkowe, aby osobom z zewnątrz kojarzyło się tylko z konkretną marką. Istotny jest wybór czcionki, kształt liter i kolorystyka, pasująca do konkretnej działalności. Logo firmy drukuje się na pudełkach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że renoma firmy wzrasta, analogicznie jak zyski. W taki sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i tworzy relacje, nie stosując praktycznie żadnych słów.

Nasze studio graficzne specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej firm. Cały proces zapoczątkowujemy od zaprojektowania unikalnego logo, które będzie wizytówką danej marki. Tworzymy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i katalogów. Zapewnimy Twojej firmie większą popularność za pomocą ciekawej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o nieskończonych możliwościach. Możliwość reklamowania się, komunikowania się i sprzedaży produktów – wszystko możliwe i to zaledwie w niewielu krokach. Jednak, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje przyciągającej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla szukających danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają oryginalne projekty stron www w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i niestandardowe pomysły. Stawiamy na wygodne rozwiązania i wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów. Projektowane przez nas strony są nadzwyczaj funkcjonalne i niezmiernie estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych schematów. każdy projekt realizowany jest indywidualnie, co gwarantuje oryginalne rezultaty. Z naszą pomocą Twoja strona będzie się wyróżniać.

Poznaj nas lepiej – krótka historia naszego studia graficznego

Mimo, że na toruńskim rynku funkcjonujemy od niedawna, to na koncie posiadamy już kilka sukcesów. Natychmiast po ukończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie urzeczywistniała wszystkie wymagania Klientów. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem markowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas duży krok do przodu i szansa na rozwój działalności. Nadal uczymy się i badamy branżę graficzną, co pozwala nam na wykorzystywanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla naszej firmy, to właśnie ta świeżość w podejściu do prac okazała się kluczem do sukcesu. Dziś jesteśmy gotowi na więcej przygód. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, mamy czas dla każdego Klienta. Również dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje atrakcyjne projekty graficzne. Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Wykonujemy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Wykorzystujemy jedynie własne pomysły, co powoduje, że nasze projekty to pewność oryginalności. Niespotykany styl i wyczucie gustu, to dwie wartości, które znajdą Państwo w każdym naszym projekcie. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której jakość tworzymy przy pomocy obrazu.

Strona używa cookies
Ok