oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie w kuchni
Listopad 6, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Profesjonalna odbudowa włosów
Listopad 12, 2016

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zostawiłeś kluczyki na siedzeniu?

Nierzadko zdarza się, że przez lekkomyślność lub pośpiech zostawimy kluczyki od pojazdu na bocznym siedzeniu bądź złamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy skontaktować się z ekspertem niż prosić o radę osoby postronne. By odbezpieczyć drzwi do auta, niezbędna jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza klasyczne ślusarstwo. Nie planujemy także oczekiwać na profesjonalistę przez parę godzin. Zatem dobrym rozwiązaniem jest wezwanie firmy, która takimi sprawami zajmuje się na co dzień. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie słowa „otwieranie samochodu Gorzów czy „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz wyszukać stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza profesja. W danej chwili możemy otworzyć dowolny zamek wszelkich marek, modeli oraz roczników, także tych z trybem podwójnego ryglowania. Oprócz tego:

 • wyeliminujemy złamany klucz z kanału zamka
 • naprawimy albo zamienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • zregenerujemy zniszczony bądź powłamaniowy zamek
 • naprawimy stacyjkę – powłamaniową bądź uszkodzoną
 • dorobimy klucze do samochodu
 • przystosujemy stacyjkę bądź zamek pod funkcjonujący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego właściciel zgubił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Co robić w takiej sytuacji?

Otwieranie drzwi od auta przez naszego fachowca może potrwać od kilku sekund do kilku minut. Przebiega ono w pełni bezusterkowo. Innymi słowy – wcale nie pozostawi żadnych znaków, żadnych uszkodzeń. Cena za uruchomienie auta jest ustalana indywidualnie oraz zależy od sposobu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w jakim stoi auto oraz marki, modelu i rocznika. Nasz specjalista będzie posiadał ze sobą specjalny sprzęt, dzięki któremu jest osiągalna naprawdę błyskawiczna pomoc. Trzeba pamiętać, iż wytwórcy aut konstruują coraz nowsze zabezpieczenia. Tym bardziej wcale nie powinniśmy samodzielnie próbować wedrzeć się do środka albo używać narzędzi zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne elementy zastępcze, które mogą być wykorzystane do reperacji albo zmiany zamka.

W sytuacji gdy zamek niestety nie pracuje w prawidłowy sposób, zapewne znaczy to, że nadmiernie zatarły się krawędzie kluczyków i zapadek (są umieszczone w zamku). Jeżeli wymienimy je na nowe, zamek będzie funkcjonował znowu przez niezwykle długi czas – co najmniej kilka lat. Pilniejszym kłopotem są usterki mechaniczne powstałe w efekcie próby wtargnięcia do samochodu. Mino, iż na zewnątrz może to wyglądać koszmarnie, takie zamki da się naprawić! Tylko w takiej sytuacji, gdy zamek jest złamany, powinno się go wymienić na nowy oraz przystosować do posiadanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów mieści w sobie również wymianę osłony do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Ponad to nasz fachowiec może przenieść transponder z popsutego klucza do nowego. W takim przypadku uda się uniknąć programowania kolejnych kluczy.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi do Twojego domu

Odblokowujemy, zmieniamy lub odnawiamy dowolny typ zamka. Zarówno od skrzynki pocztowej, jak i te wysoce wyszukane – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domów, biur, magazynów i przeróżnych pomieszczeń użytkowych w pewny, umiejętny oraz błyskawiczny sposób. Wcale nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • naprawimy albo wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji, gdy włamania, awarii czy dewastacji
 • przymocujemy dodatkowe zamki w pomieszczeniach
 • odbezpieczymy sejf bądź kasę pancerną
 • oferujemy rzetelną pielęgnację oraz przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • doradzimy w obszarze ochraniania mieszkań, domków jednorodzinnych i innych lokali przed „rabusiami”
 • doradzimy ponadto w zakresie ubezpieczeń automatycznych, koniecznych do ubezpieczenia majątkowego

Co wyróżnia naszą firmę?

W naszym przedsiębiorstwie pracują tylko kompetentni fachowcy, którzy legitymują się właściwymi pozwoleniami, kursami oraz szkoleniami prowadzonymi przez sławnych wytwórców zamków oraz innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy innowacyjne urządzenia, za pomocą których w ogóle nie zostanie uszkodzony (przykładowo zarysowany) żaden zamek albo framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Wszystkie usługi oferujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni „niepracujące” (święta). Gwarantujemy szybki dojazd niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o awarii. Świadczymy usługi na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chróścik, Janice-Wawrów, Małyszyn, Wieprzyce, czy Zakanale oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Myślibórz, Skwierzyna, Drezdenko, Marwice, Jeżyki, Lubczyno, Prądocin, Deszczno, Ciecierzyce, Santocko,czy Kłodawa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – Awaryjne otwieranie

Strona używa cookies
Ok