księgowość toruń biuro rachunkowe usługi prowadzenia księgowości
Własne biuro rachunkowe czy praca na etacie?
Kwiecień 17, 2017
Wideofilmowanie ślubów
Maj 24, 2017

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dziś każda masowa impreza musi posiadać dobrą inscenizację wizyjną i akustyczną. Lokalizacje, gdzie decydujące są: wizja, muzyka oraz oświetlenie, obowiązkowo musimy wprowadzić nowoczesne – oraz oczywiście dobrej klasy – akcesorium transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest specjalizacją wyjątkowo ciężką, bo każdy jeden pokaz lub zdarzenie sportowe musi spełnić oczekiwania większości bawiących się osób. Każdorazowo liczą oni na dobre przedstawienie bez zbytnich zakłóceń.

Telebimy to teraz niezwykle nowatorskie i bezpieczne narzędzia, za pomocą których mamy możliwość podczas imprezy publicznej przedstawiać rozmaite treści, przykładowo reklamy produktów patronów. Tego rodzaju ekrany ledowe wykorzystuje się jako oprawę wydarzeń handlowych, podczas prezentowania mody dla Pań i Panów, konsultacjach i galach. Zazwyczaj można je wypatrzyć w centrach handlowych, na wystawach oraz halach sportowych. Mogą pełnić funkcję główną (naturalnie jak na koncertach) albo jako otoczenie (np. w wypadku meczy hokeja na lodzie). Odmiennym sposobem na zastosowanie ekranów ledowych jest zlokalizowanie ich w płaszczyźnie publicznej do emitowania materiałów promocyjnych czy codziennych wiadomości, np. pogody i godziny.

Warto wyeksponować to, że krótko mówiąc nie trzeba inwestować odłożonych środków finansowych w tak kosztowny „instrument”. Nierzadko nawet duże przedsiębiorstwa korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – niejako w pakiecie – uzyskują ekipę techniczną, przykładowo do przymocowania wszystkich podzespołów przed imprezą albo jego rozmontowanie natychmiast po nim. Za sprawą przenośnej formy wyświetlacze ledowe mamy szansę w prosty sposób przewieźć, tam, w jakich są akurat potrzebne. Przeważająca część przedsiębiorstw, jakie rzetelnie zajmują się instalacją i serwisem takich wyświetlaczy, są w stanie przeprowadzić tę procedurę w prawie jedną godzinę. Mamy szansę jeszcze nieskrępowanie ustawić kąt nachylenia ekranu, jak i kręcić nim wokół własnej podstawy.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – albowiem takim wyrażeniem niejednokrotnie w sieci przedstawia się ekrany, które oferują różnorakie przedsiębiorstwa – idealnie będą zdawać egzamin na zebraniach. Częstokroć przekaz nie jest w stanie trafić do wszystkich zebranych (uciążliwe jest zebranie ich w głównym miejscu), a ekrany ledowe efektywnie redukują powyższy dylemat. W dodatku wszyscy uczestnicy mają szansę rzeczywiście uczestniczyć w naradzie, zatem na żywo stawiać pytania.

Koncerty i akcje na łonie natury, przykładowo festiwale, to dodatkowe widowiska, na jakich muszą niewątpliwie być zamontowane wyświetlacze diodowe. Treść musi dotrzeć do bardzo dużej ilości obserwatorów i w zasadzie nie musi być skumulowany w głównym miejscu. Nierzadko oprócz pojedynczego nadrzędnego telebimu umieszcza się kilka konkurencyjnych w odległych częściach miasta, które zatrzymują dodatkowych uczestników. Częstokroć owym wydarzeniem będzie nocny festiwal kabaretów, a niekiedy popis sławnego zespołu. W przypadku kabaretów istotnie mogą wystarczyć dwa telebimy, na których będą koncentrować swoją uwagę widzowie z najdalszych rejonów. W przypadku koncertów nieunikniona jest specjalistyczna scenografia, która opiera się na umieszczeniu najlepszej jakości nagłośnienia, świateł, efektów scenicznych (m. in. kolorowych laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Ekrany led są perfekcyjnym pomysłem nie tylko na duże zabawy, które zrzeszają setki bądź tysiące widzów. Są dostrzegalne każdego dnia, m. in. w kawiarniach czy w miejskich ogródkach letnich. Osoby, które z jakiegokolwiek względu nie mają sposobności być w innym mieście na ciekawym zdarzeniu sportowym, powinny bez problemu spotkać się w tzw. „strefie kibica” oraz spozierać na relację z meczu ukochanej drużyny. Widzowie mogą zatem liczyć na najznakomitszą klasę przekazywanego obrazu oraz wyjątkowe emocje. Zwykle firmy, jakie dzierżawią owe telebimy, proponują również krytą arenę, ławostoły, catering i multum dodatkowych rozrywek.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

Jeśli pragniemy zakupić telebim, wtedy cena będzie chwiać się w zakresie od kilkunastu tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Znakomitej jakości, wielkie telebimy będą kosztować od 50.000 zł i więcej. Na pewno dużo lepiej opłaca się wypożyczyć telebim (w szczególności, w przypadku kiedy widowisko będzie posiadało charakter jednostkowy). Po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, m. in. słów „telebim wynajem”, mamy możliwość stwierdzić, iż koszty wynajmu telebimu o charakterze sportowym zaczynają się orientacyjnie od kilkudziesięciu złotych za jedną dobę. Wszystko w sumie jest uzależnione od określonej oferty (i liczby wynajętych telebimów), jak również zakresu działań obranej firmy.

Jeśli zafascynował Cię powyższy tekst i zamierzasz wiedzieć dużo więcej o oprawie wizualno-akustycznej na różne wydarzenia, wejdź w link obok – Wynajem Telebimów cena – a za pewne przyuważysz to, czego obecnie szukasz.

Strona używa cookies
Ok