deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
Listopad 21, 2016
Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Instalacje pneumatyczne dla każdego
Listopad 25, 2016

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy razem marzycie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O nastroju przesiąkniętym tajemnicą, zachwycie w oczach najukochańszych wam osób oraz swoich? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, na pewno potrzebujecie wytwornicy poetycznych chmur.

Ślub jest jednym spośród najważniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Calutkie przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, ponieważ nikt wcale nie zamierza doznać w takich okolicznościach jakichś przykrości powiązanych, m. in. z nieuprzejmością podchmielonego dj’a, kiczowatym tortem weselnym czy głodnymi gośćmi ze względu na brak posiłków. Jeżeli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy odpowiednio wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, podyskutować o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna w trakcie tej niezwykłej okazji, podpisać umowę (która obejmuje wszystkie niuanse), podtrzymywać z nim kontakt mailowy (dobrze byłoby, żeby był osiągalny przez całą dobę) i co najważniejsze – sprecyzować wcześniej scenariusz przyjęcia. Idealnie jest jeśli zjawi się on na nim o wiele wcześniej, żeby przygotować cały sprzęt. Wprawny dj nie tylko zadba o atrakcyjną oprawę muzyczną, lecz również przeprowadzi całą uroczystość wypełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i naturalnie właściwą porcją humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Aby klasyczny taniec nabrał indywidualnego charakteru, warto zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w gęstych, zniewalających chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy polega na oziębianiu dymu, a później transportowaniu go w stronę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się rozbity lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica wyeksponuje większość efektów optycznych i spowoduje, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli szukamy takiego sprzętu na swoje wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na aranżera scenerii muzycznej można liczyć na niezwykły taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wprowadzić w wyszukiwarkę wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” oraz poszukać w efektach oferty najmu takiej wytwornicy. Jest idealna na każdego typu uroczystości okolicznościowe, między innymi:

  • potańcówki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itd.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • bankiety firmowe, np. w wynajętym lokalu
  • bankiety noworoczne
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • inne przyjęcia okazjonalne, które wymagają wyjątkowej oprawy wizualnej i muzycznej

Prócz niesamowitych chmur wznoszących się w trakcie imprezy możemy zaznajomić się z propozycją wyzwalania sztucznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti lub wyrzutni oraz działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych często dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, aby uzyskać zachwycający efekt „lśniących” baniek. Natomiast sztuczny śnieg znakomicie nadaje się na imprezy w domu, w lokalu bądź pubie. Można z niego korzystać przez cały rok, niezależnie od tego czy temperatura na świeżym powietrzu wynosi +25 bądź -25 stopni. Dobrze sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na dyskotekach rodzaju „Piana Party” natomiast pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach bądź koncertach.

Wynajem wytwornicy dymu

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym zabiegiem na „ukrycie” wszelkich błędów, jakie występują w trakcie tańca. Chmury otulą cały parkiet razem z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie zatem widać, np. gdy któreś z was nadepnie małżonkowi na stopie. Członkowie rodziny oraz przyjaciele osłupieją z wrażenia, zaś ich oczy będą zwrócone tylko na Wasze rozradowane twarze wypełnione szczęściem Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę i podszkolić się z jej obsługi. Jeśli zależy Wam jednakże wyłącznie na tym niepowtarzalnym „tańcu w chmurach”, trzeba ją pożyczyć wraz z ekipą. Nie będziecie musieli martwić się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie tak. Często wypożyczający uzupełnia ją w profesjonalny płyn, który jest w cenie wynajęcia. Trzeba dodać, że w miejsce popularnych kostek lodu (takich, które wsypujemy do drinków) korzystniej jest zakupić suchy lód. Primo – jest dużo skuteczniejszy, Secundo – zapewnia niewspółmiernie lepszy rezultat, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest „ogromny” i wynosi około 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, ażeby zapytać wypożyczającego czy użyczy nam wysokiej klasy urządzenie. Lepiej nie decydować się na tańsze „podróbki”, ponieważ nie uzyskamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok