Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Prawo jazdy to tylko początek – kilka porad jak być lepszym kierowcą
Marzec 1, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna – jakie wybrać?
Marzec 19, 2013

Organizacja urodzin dla dzieci to dopiero wyzwanie. Myślimy, że nasze pociechy nie są zbyt rygorystyczne, aczkolwiek w kwestii swoich urodzin są przeważnie bardzo uparte. Oryginalne pomysły są na wagę złota, podobnie jak interesujące zabawy i paczka przyjaciół, z którymi jubilat przeżyje ten wyjątkowy dzień w roku. Rodzice mogą zdecydować się, czy zrobić urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy u siebie w domu. Ciekawą opcją jest również zorganizowanie imprezy w popularnej restauracji, gdzie animatorzy zatroszczą się o dziecięcą rozrywkę. W internecie możemy znaleźć wiele rozmaitych pomysłów na urodzinowe aranżacje, smaczne torty, czy interesujące zabawy. Dzisiaj możesz za niezbyt wygórowaną cenę zrobić dla swojego dziecka urodziny jak z bajki. Jeżeli przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka zbliża się się dużymi krokami, a Ty wciąż masz pojęcia co zrobić, zapoznaj się z naszym poradnikiem po urodzinowych atrakcjach. Opisujemy najlepsze rozwiązania na urodziny i inspiracje na czasie dla rodziców.

Urodziny dla dzieci w domu – czemu nie?

Możliwości na zrealizowanie urodzin dla Twojego malucha w domu są nieograniczone. Potrzebna jest odrobina wyobraźni, odpowiedni moment i para rąk do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci jesteś w stanie zrobić samodzielnie, gdyż wiele sklepów proponuje gotowe rozwiązania. W sieci znajdziesz mnóstwo pomysłów na ciekawe, domowe dekoracje, słodkie potrawy dla dzieci i nie kończące się zabawy. Lecz przejdźmy do konkretów. Odpowiedz sobie na pytanie co Twoje dziecko uwielbia najmocniej na świecie. Czy pasjonuje się kosmosem? Czy chciałoby zostać tancerzem, lub tancerką?Czy może uwielbia grać na instrumentach? Dobranie scenariusza urodzin do zainteresowań Twojej pociechy to pierwszy krok do sukcesu. Zaplanuj zabawy pod względem pasji Twojego dziecka i kup fajne nagrody. Przecież każdy lubi niespodzianki. Pomyśl jak zaaranżować stolik dla gości i jakie potrawy przygotować. W sieciowych sklepach z artykułami papierniczymi kupisz kolorowe talerzyki i kubki, które po zakończonej imprezie możesz wyrzucić, oszczędzając dużo czasu na sprzątaniu. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego wynajem kostiumów, lub uszyj sama kilka strojów, w których dzieci będą się bawić. A co z zdobieniem pomieszczeń? Jeżeli masz dostęp do kartonów, jesteś w stanie szybko wybudować salę balową dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych kierowców. Pamiętaj tylko, że przygotowanie dekoracji zajmuje trochę czasu, więc w miarę możliwości nie odkładaj ich na ostatnią chwilę. Przygotowanie urodzin dla dziecka w mieszkaniu to atrakcyjna cenowo opcja. Jeśli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie nie znajdziesz chwili by zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci w domu, najlepszą opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw – mnóstwo atrakcji w jednym miejscu.

W większości sal zabaw zamontowana została konstrukcja, w której dzieci odnajdą takie atrakcje jak baseny z kulkami, rury do zjeżdżania, ścianki wspinaczkowe, czy mini trampoliny. Każda sala zabaw proponuje również tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do zainteresowań dziecka. Dużym atutem zrobienia urodzin dla dziecka w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień zrelaksować się, lub zająć się od dawna odkładanymi planami. W sali zabaw pracują animatorzy, którzy gwarantują maluchom zabawy i bezpieczeństwo. Zajmują się oni opracowaniem planu przyjęcia urodzinowego, który jest w dalszej kolejności omawiany z Klientem. Podczas imprez urodzinowej prowadzą wszelkie zabawy i bacznie obserwują zgromadzone w sali dzieci. Najczęściej każda sala zabaw zaopatrzona jest kawiarnię, lub mini kuchnię, przygotowującą zdrowe posiłki dla dzieci. Jeżeli nie na jej powierzchni nie znajduje się kuchnia, w takiej sytuacji oferuje catering z zaprzyjaźnionej firmy. Organizując urodziny dla dzieci w sali zabaw możesz być pewna kompleksowej i rzetelnej obsługi przyjęcia. Takie miejsca gwarantują wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny, więc nie musisz się martwić o komfort swojego dziecka i jego gości.

Jakie zabawy zorganizować na urodzinach swojego dziecka? Najlepsze zabawy urodzinowe

Przykładów atrakcji urodzinowych jest mnóstwo. Możesz korzystać z wszystkim znanych atrakcji, takich jak chowany i ganiany, lub ożywić nie co imprezę, przygotowując pokaz mody dla małych modelek, lub poszukiwanie skarbów dla chłopców. Wszystko zależy od tego, czym Twoje dziecko się interesuje. Jeśli Twoja córka lubi oglądać bajki o królewnach, zorganizuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy będą mogli przebrać się w kostiumy z dawnych czasów, oczywiście wypożyczone. Używając kartonu, lub dekorując jeden z pokoi, stwórz salę balową na miarę królewskich pałaców. Naucz dzieci tańczyć i po prostu włącz muzykę. Maluchy same będą wiedziały co dalej robić. Możesz także przygotować
poszukiwania zagubionego pantofelka, na podstawie zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepiej jest zorganizować zabawy z gatunku Piraci z Karaibów. Wymyśl legendarną historię i narysuj dla każdego z swoich gości sekretną mapę. Ukryj skarb w własnym domu, ogródku, czy w pobliskim parku. Możesz zorganizować podchody, podczas których dzieci będą realizować kolejne zadania, pomagające im w dotarciu do celu. Dla trochę starszych dzieci przygotuj zabawę w geocaching. Musisz tylko ukryć w jakimś miejscu konkretny przedmiot i ustawić jego współrzędne w urządzenie gps. Urządzenie zaprowadzi dzieci do celu, a one spędzą aktywnie cały dzień. Ciekawym rozwiązaniem jest także magiczny spektakl, w trakcie którego dzieci nauczą się prawdziwej mocy iluzji.

Wiesz już które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze – domowe przyjęcie urodzinowe czy sala zabaw? Nie zapominaj, że tutaj liczy się szczęście Twojego dziecka. Jeśli dokładnie zaplanujesz jego urodziny, nie będzie miało znaczenia czy zorganizowane są one w domu, czy w atrakcyjnej sali zabaw.

Jeżeli jednak sala zabaw jest bardziej kuszącą ofertą, wejdź na stronę internetową sali zabaw w Poznaniu. Od kilku lat realizujemy urodziny dla dzieci tych młodszych i nie co starszych. Gwarantujemy fachowych animatorów, pełne emocji zabawy i zdrowe jedzenie. Gwarantujemy, że Twoje dziecko długo nie zapomni swoich urodzin!

Żeby przejść na naszą witrynę kliknij znajdujący się obok odnośnik: urodziny dla dzieci.

Strona używa cookies
Ok