Rehabilitacja w walce leczeniu kręgosłupa? Najlepiej u fizjoterapeuty
Grudzień 22, 2016
dj wesele warszawa
Muzyka na wesele, studniówkę i bal – tylko z dj-em!
Grudzień 28, 2016

Dj na imprezę klubową

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach
Wyskoczenie do klubu w piątkowy bądź sobotni wieczór, to dla sporej liczby studentów doskonały sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. I nie tylko – chodzi ponadto o odetchnięcie, np. po uciążliwym dniu w pracy, po niezwykle ważnym egzaminie (np. dyplomowym), po zdobyciu umowy o pracę, na jaką od dłuższego czasu się czekało. Pretekstów do świętowania można najprawdopodobniej odnaleźć tyle, ile jest osób na świecie. W jaki sposób się jednak zorganizować do wyjątkowego eventu, na którym pierwszą osobą dbającą o scenerię muzykalną jest DJ? Co włożyć, jak się zachowywać i na jaki trunek się zdecydować, kiedy wędruje się do klubu pierwszy raz? Dla klientów ucztujących systematycznie odpowiedzi na owe pytania będą proste, lecz mniej obeznanym bez wątpienia się przydadzą.

Który klub mam wybrać?

Wybrany przez nas lokal ma swój, specyficzny klimat. By wyłonić ten, który będzie po prostu pasował do naszych upodobań, jest możliwość: po pierwsze – popytać znajomych, którzy już w nich się bawili i wiedzą mniej więcej jaka przeważa tam atmosfera. Po drugie – samodzielnie przypadkowe odwiedzić i osobiście stwierdzić, który jest odpowiedni. Po trzecie – zanalizować to, na czym głównie nam obecnego wieczoru zależy, m in. szukamy drugiej połówki, miłości albo wyłącznie zwariowanej zabawy do wschodu słońca. Na wielu stronach internetowych mamy szansę też odnaleźć wiele stron w wariancie „przewodnik balangowicza”, na jakich odnaleźć można wstępne informacje na temat typowych przygotowań do piątkowego wyjścia. Jeśli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wówczas wypada kierować się tutaj trochę odrębnymi wytycznymi. Którymi?

Bez czego impreza będzie nudna?

Pod żadnym pozorem nie powinniśmy pić ogromnej ilości napojów wyskokowych na głodny żołądek oraz śpieszyć na event już wstawionym (lub wręcz upitym). W takiej sytuacji cała zabawa straci sens. Po godzinie czy dwóch wcale nie będziemy w stanie korzystać z atmosfery lokalu. A co istotniejsze – z oferty dźwiękowej DJ-a na zabawie! Najlepiej jak spożyjemy wartościowy posiłek (nie objadając się). Do klubu powinniśmy powędrować z lekką głową, w dobrej kondycji oraz z pozytywnym dostrojeniem. Nie możemy ubierać się na tzw. cebulkę, bowiem zwyczajnie jest w nim wyjątkowo gorąco. Można śmiało podskakiwać na krótkim rękawku. Panowie, którzy planują ubrać bluzę z długim rękawem, powinni niezwłocznie wsadzić ją z powrotem do szafki! Wyjątkowo szybko powstaną plamy od potu, co może bardzo szybko zrazić płeć piękną do obcowania w trakcie tańca. Jeśli już jesteśmy przy Paniach… trzeba omijać szerokim łukiem cieplejsze jeansy, leginsy pod nimi i wszelakie rzeczy, które przypominają wydziergane przez staruszki na drutach… Zdecydowanie nie nadają się one na omawianą okoliczność. Jeżeli nadal nie mamy koncepcji co założyć, powinnyśmy popatrzeć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Dodatkową kwestią jest nieziemski odcień biały. Imprezowicze są zobowiązani z niego zrezygnować w interesie mocniejszych kolorów. Biel dynamicznie odbija światło oraz odsłoni jakiekolwiek usterki bielizny. Bądź fakt zupełnego jej nieposiadania. Powinnyśmy dobrać z umiarem migocące dodatki, m in. fluorescencyjne naszyjniki.

Ażeby dyskoteka nie była „porażką”, nie może odbyć się niezaprzeczalnie bez:

  • zgranej drużyny znajomych,
  • innych osób, w gronie jakich bardzo lubimy spędzać czas,
  • odrębnego pomieszczenia dla klientów tańczących i pijących,
  • łamigłówek, quizów i innych gier
  • wspaniałej oprawy muzycznej

Trzy najpopularniejsze błędy pań idących na imprezę

Spore szpilki. Owe zwroty nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są bardzo niekomfortowe, z reguły twarde po stronie wewnętrznej i nienaturalnie deformują stopę. Można skręcić kostkę, dostać nagniotków i odparzeń (najczęściej, kiedy właścicielką wysokich szpilek jest osoba ubierająca je „od święta”), stanąć komuś na nogę oraz sprawić poważny ból. Zazwyczaj do klubów w ogóle nie można wchodzić w szpilkach mających obcas wykonany z metalu, albowiem możemy nimi zepsuć, np. parkiet albo inne elementy wyposażenia. Drugim fatalnym uchybieniem kobiet jest podskakiwanie z rozpuszczonymi oraz równocześnie wilgotnymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po twarzy, w ogóle nie wygląda to ładnie i nie będzie dobrze przez nikogo odbierane. Końcowym istotnym uchybieniem Kobiet jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em znacznej torebki z wszelakimi dokumentami, bogactwem tuszów, telefonem, tabletem oraz kolejnymi rzeczami, które faktycznie są nieprzydatne. Jeżeli zdarzy się, że nikt z kompanów niestety nie będzie pilnował kurtek i toreb, mamy możliwość paść ofiarą przywłaszczenia. Natomiast wówczas stracimy wszystko, z czym wkroczyliśmy do klubu. Powinniśmy zabrać ze sobą małą listonoszkę do założenia na ramię albo inną lekką torebeczkę, do której wkładamy wyłącznie to, co autentycznie niezbędne, m in. pieniądze oraz telefon. Z taką torebką będzie można nawet skakać (jeżeli nie jest za bardzo obciążona).

Jeżeli nie masz zielonego pojęcia jak wygląda impreza klubowa z udziałem znanego DJ-a, kliknij w niniejszy link – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok