Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
Sierpień 12, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Pompy ciepła – ciepło wprost od naszej planety
Sierpień 24, 2016

Stosowane w produkcji technologie zmieniają się bardzo często. Rozwój wyspecjalizowanych maszyn przyczynił się do wzrostu możliwości wielu lokalnych zakładów przemysłowych produkując większe zyski. Dziś ogromna liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez współczesnych technologii. Kompletne zmodernizowanie zakładów produkcyjnych sprawia, że wszelakie procesy wykonywane są szybciej, z kompletną inspekcją jakości. Najcięższe z czynności wykonują urządzenia które funkcjonują z dużo szerszą skutecznością aniżeli nie jeden pracownik. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko wypadków w pracy i rozwoju chorób zawodowych.

Produkowane dzisiaj przez ogólnoświatowych liderów maszyny pakujące to zaawansowane urządzenia, których celem jest poprawa procesów przemysłowych. Najsłynniejsi producenci maszyn do pakowania blisko współdziałają z wielkimi zakładami produkcyjnymi, dokładnie analizując konkretne elementy produkcji, co sprawia, że produkowane przez nich maszyny spełniają wszelkie potrzeby dużych zakładów spożywczych, chemicznych, czy kosmetycznych. Obecnie każde przedsiębiorstwo ma możliwość utworzenia własnej linii rozlewniczej, pasującej do kształtu produkcji Maszyny pakujące wytwarzane przez producentów takich jak CFT, COSMOPACK, ZALKIN, PE LABELLERS, czy FT SYSTEM , cechują się komfortową obsługą oraz bezpieczną eksploatacją. Maszyny te tworzone są nie tylko pod względem optymalizacji wydajności zakładów, ale także w dbałości o zdrowie pracowników, jak i bezpieczeństwo otaczającej nas przyrody Poznajcie najdoskonalsze z nich.

Etykieciarki – sposób na szybką dekorację opakowań

Etykieciarki tworzone przez firmę PE LABELLERS to niezwykle nowoczesne urządzenia o nietypowych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w branży maszyn etykietujących, zatroszczył się o zgodność urządzeń z wymogami technologicznymi masowych zakładów produkcyjnych. Etykieciarki pracują bowiem z efektywnością w granicach do nawet 72 000 pojemników na godzinę, co zdecydowanie zwiększa możliwości produkcyjne. Urządzenia te ozdabiają pojemniki z zastosowaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet producenta PE LABELLERS zostały zaopatrzone w innowacyjne rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i wygodę eksploatacji Procedury powiązane z konserwacją etykieciarek zostały zredukowane do minimum, poprzez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Pojedyncza maszyna może obsługiwać kilka technik etykietowania, co powoduje, że świetnie sprawdza się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest dodatkowo w automatyczny orientator opakowań, przez co może etykietować opakowania o zróżnicowanym rozmiarze jak i kształcie. Ponadto serwomotory jak i silniki krokowe w pełni śledzą ruch obrotowy platform. Maszyna funkcjonuje bezbłędnie, produkując dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z sugerowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Etykieciarka ta aplikuje etykiety OPP z rolki stosując w tym procesie klej termotopliwy. Najistotniejszym elementem maszyny jest narzędzie poprawiające folię, które koryguje jakiekolwiek pionowe przesunięcie naklejki. Ta opcja umożliwia estetyczne dopełnienie każdego opakowania. Aplikator etykiet wyposażony jest także w układ tnący, złożony z jednego lub dwóch sztywnych noży rotacyjnych. Struktura urządzenia daje możliwość użycia rożnych typów kleju hot melt co powoduje, że jest wyjątkowo wielofunkcyjnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Nalewarki do butelek, słoików i puszek

Nalewarki pełnią niezmiernie istotną funkcję w całej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Ogromna liczba producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do funkcjonalności maszyn. Wśród najczęściej stosowanych nalewarek, na szczególne wyróżnienie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Urządzenia te gwarantują nalew do butelek plastikowych, oraz szklanych, oraz do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z skutecznością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od danego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice często stanowią wyposażenie kompletnych monobloków. Ponadto monobloki złożone są także z takich akcesoriów jak płuczki a także zamykarki, poprzez co są w stanie zrealizować proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to zaawansowana maszyna przeznaczona do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w jakiegokolwiek rodzaju puszki. Wyposażony został w oryginalne zawory, które nie dopuszczają do natlenienia się końcowego produktu. Tryb pracy trójbloku gwarantuje dokładną penetrację zaworu nalewającego w głąb opakowania, przez co dawkowany produkt jest pozbawiony wszelkich bakterii.

Inną maszyną rozlewniczą wykorzystywaną obecnie przez ogromną liczbę producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Bardzo łatwo dozuje takie produkty jak sosy czy koncentrat pomidorowy, przynosząc maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz kontroli jakości. Dozownice mogą porcjować przetwory o zróżnicowanej gęstości i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o dużej wszechstronności i równie wysokiej skuteczności. Marka CFT, jako jeden z najbardziej cenionych producentów maszyn dozujących, oferuje również takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Zainteresowanie nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi rośnie. Teraz w Polsce wiele zakładów czerpie z urządzeń optymalizujących produkcję. Warto jest pamiętać, że maszyny rozlewnicze dostarczają wysokie standardy bezpieczeństwa procesów, co przenosi się na jakość oferowanych przez Państwa produktów.

Jako partner takich marek jak PE LABELLERS i CFT reklamujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie całych linii rozlewniczych. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdy zakład produkcyjny w konieczne maszyny do pakowania jak i rozlewu Troszczymy się o silniejszą przyszłość dużej liczby rodzimych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje o nas i o naszej ofercie odnajdą Państwo na naszej stronie www: etykieciarki.

Strona używa cookies
Ok