projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Loga dla firmy, na stronę i plakat.
Lipiec 15, 2016
Projektowanie instalacji c.o. – jaki system wybrać?
Lipiec 27, 2016

W czasach nowoczesnych usług bardzo ważne jest zabezpieczenie towarów. Niezależnie od rodzaju transportu każdy producent chce zapewnić przewożonym produktom najlepszą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed zniszczeniem i wilgocią. Artykuły do pakowania, bo to właśnie o nie się rozchodzi, tworzone są z najdokładniejszą starannością. Są wytrzymałe pod względem mechanicznym, elastyczne i niepodatne na przedarcia. Bardzo często produkowane są z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy stanie dostarczyć naszym Klientom stosowne rozwiązania w przystępnych cenach. Na co dzień współpracujemy z różnymi Klientami. Rozumiejąc ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego czego oczekują od właściwości materiałów do pakowania. Starannie dobieramy produkty do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie zaoferować takie produkty jak: kaptury foliowe, siatka do owijania palet i worki do węgla.

Siatka do owijania palet – najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie

Zjawisko kondensacji jest najczęściej najgorszym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy zakładów przemysłowych. W zależności od typu produktu, zbyt obfite zawilgocenie może prowadzić do jego zepsucia. Oferowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to materiał który redukuje do zera zjawisko kondensacji, które tworzy się w efekcie różnicy temperatur. Ta siatka umożliwia optymalną wentylację towaru i może być skutecznie używane do przewożenia, lub też ochrony takich artykułów jak wyroby mleczarskie, owoce, warzywa, czy drewno, które potrzebują wysokiego poziomu ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się dużą wytrzymałością na rozdarcie i dostęp promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet przygotowujemy spersonalizowany do Państwa oczekiwań produkt. Gwarantujemy całkowity wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, gdyż jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – optymalizacja pakowania w 100%

Nieskomplikowane pakowania towarów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety doskonale nadają się do ochrony ładunku w trakcie dalekiego przewozu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni UV i są wytrzymałe na zmieniające się warunki pogodowe. Wyróżniamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe potrzebują działania ciepła do całkowitego zamknięcia. Podczas zgrzewania precyzyjnie dostosowują się do kształtu i rozmiaru ładunku, gwarantując najbardziej optymalne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety posiadają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg stają się doskonałym nośnikiem reklamy, którą zobaczy każdy z odbiorców Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety doskonale ochroni Twój ładunek przez odkształceniem i wilgocią.

Kolorowe worki do węgla

Worki do pakowania węgla wyróżnia elegancki wygląd. Są one tworzone po to aby zagwarantować najlepsze warunki przechowywania węgla i atrakcyjną formę reklamy. Jako producent materiałów do pakowania, zapewniamy również praktyczne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku zaprojektujemy przyciągającą informację o Twoim produkcie. Uważamy, że jest to fajny sposób na zaskoczenie nowych Klientów i utrwalenie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla wykonane są z trwałych surowców o różnych pojemnościach (od 5 do 50 kg) . Na specjalne życzenie Klienta produkujemy także worki o mniej standardowych wymiarach.

Siatka rolnicza ochroną przed dziką zwierzyną

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy chcą chronić swoje uprawy przed biegającą, leśną zwierzyną. Wytwarzana przez naszą firmę siatka rolnicza to niska cena i wydajność w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Zatem jest to produkt o niespotykanych właściwościach. W naszym zakładzie wytwarzamy siatkę o wybranych przez Klienta rozmiarach. Dopasowujemy się do wszelkich wymagań Klienta i zapewniamy precyzyjną realizację zlecenia. Siatka rolnicza produkowana jest z surowców o najwyższej jakości, co powoduje, że jest bardzo popularnym produktem.

Taśmy PP –ostatni krok do idealnego zapakowania ładunku

Podczas pakowania bardzo ważne są akcesoria, które na końcu zabezpieczają towar przed zniszczeniem, zawilgoceniem i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do profesjonalne ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie maksymalny komfort i wysoką jakość zabezpieczeń. Przez wzgląd na przystępną cenę i znakomitą wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najlepszych produktów do pakowania. Oferujemy również zapinki do zapinania ładunków, które konkretnie montują każdy typ towaru na palecie. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza powinny być wykorzystywane zawsze tam, gdzie ochrona towaru jest najważniejsze.

Jako producent siatki do owijania palet i innych materiałów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Troszczymy się o profesjonalne zabezpieczenia towarów przed zawilgoceniem i zniszczeniem. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom nowoczesne i wydajne rozwiązania w zakresie pakowania. Realizujemy indywidualne zlecenia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość materiałów w najniższej cenie, co sprzyja bliskiej współpracy. Zabezpieczenia Twojego ładunku to dla nas główny priorytet.

Zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej: kaptury foliowe na palety.

Strona używa cookies
Ok