Kancelaria notarialna
Kancelaria notarialna – zarys historyczny i czasy współczesne
Styczeń 17, 2018
Usługi geodezyjne - Wytyczanie granic działki i kamieni granicznych
Usługi geodezyjne – Wytyczanie granic działki i kamieni granicznych
Sierpień 31, 2018

Wynajem autokarów wycieczkowych – Organizujemy wycieczkę

Wynajem autokarow Torun autobusy wycieczkowe do wynajecia

Wybierasz się na wycieczkę? Co jest ważne przy wyborze przewoźnika?

Podstawowym problemem w organizowaniu wyjazdu jest wynajem autokaru. Czym charakteryzuje się dobra firma przewozowa ? Aby nie zgubić się w gąszczu ofert, sprawdź na co zwrócić uwagę zanim wynajmiesz autokar.

REZERWACJA BILETÓW ON-LINE

Coraz więcej firm oferujących przewozy pozwala na rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Nie wychodząc z domu możesz zaplanować podróż wycieczkę sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko komputera lub smartfona oraz dostępu do internetu. Po dokonaniu rezerwacji internetowej najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to duża wygoda, ponieważ nie musisz go drukować.

Dużą zaletą rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość zdobycia biletu w niższej cenie. Wiele firm oferujących wynajem autokarów organizuje promocje dla klientów, którzy kupują bilety przez internet. Jeśli planujesz dłuższą podróż, koniecznie sprawdź, czy wybrana przez ciebie firma przewozowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ AUTOKARY WYBRANEJ FIRMY

Przy organizowaniu męczącej podróży, istotnym aspektem będzie wyposażenie autokaru, którym będziemy podróżować. spróbuj upewnić się, czy wybrana przez nas firma przewozowa zagwarantuje nam wygodną podróż. Bardzo dużo firm przewozowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- upewnij się, że będziesz miał wygodną podróż! Sprawdź, czy siedzenia mają regulowane oparcie, czy jest wystarczająco dużo miejsca na nogi. Może to być istotne szczególnie w razie długiej podróży- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu droga minie ci w mgnieniu oka Nie ma niczego bardziej męczącego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

następnym bardzo istotnym aspektem wyposażenia każdego pojazdu jest klimatyzacja. Postaraj się więc sprawdzić, czy pojazdy przewoźnika są w nią wyposażone. Wielogodzinna podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważna kwestia każdej dalekiej podróży.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważnym elementem jest wbudowana toaleta. Jest to element niezbędny szczególnie kiedy wynajmujesz autokar na wycieczkę szkolną. Dzięki autokarom z toaletą na pokładzie, zapewnisz uczniom nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeżeli należysz do osób, które nie potrafią spać w podróży koniecznie sprawdź, czy wybrany przez ciebie autokar ma wbudowane gniazdka, lub telewizor. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także wykorzystać produktywnie czas i np. nadrobić zaległości w pracy oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, CZY TO BĘDZIE BEZPIECZNA PODRÓŻ

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranej przez ciebie firmy transportowej zostali odpowiednio przeszkoleni. Sprawdź, czy kierowca prowadzący twój pojazd ma zmiennika. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Kierowca może też skorzystać przerwy w kilku „ratach”. Zwracaj też uwagę, czy kierowca ma zmiennika- jeśli nie, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma transportowa kierowcy danej firmy są wykwalifikowani i bezpiecznie dowiozą nas na miejsce, lepiej zainwestować w bilet droższy i mieć pewność że, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że najważniejsze jest twoje bezpieczeństwo i komfort.

POCZYTAJ, CO SĄDZĄ INNI

Jeśli szukasz autokaru do wynajęcia warto sprawdzić, jak oceniają go inni klienci Dzięki temu będziesz pewien, że wybrałeś odpowiednią firmę. Pamiętaj, że nie wszystko wygląda w rzeczywistości tak jak w internecie

Długa podróż często bywa stresująca, szczególnie dla osób, które nie przepadają za dalekimi wycieczkami. Kiedy znaleziona przez nas firma wynajmująca autokary okazuje się nie do końca trafnym wyborem, możemy zniszczyć sobie cały wyjazd, męcząc się przez długie godziny w niewygodnej podróży. Powyższe porady mogą wydać się oczywiste, szczególnie dla tych osób, które podróżują dosyć często. jednak każdy z nas kiedyś pierwszy raz wybierał się w dłuższą podróż i potrzebował podstawowych objaśnień. Komfort w podróży to rzecz fundamentalna, dlatego warto dobrze rozeznać się w ofertach, zanim wynajmiesz autokar!

Więcej możesz sprawdzić na Przewozy autokarowe Toruń

Strona używa cookies
Ok