Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Pozycjonowanie stron www
Listopad 21, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
Listopad 21, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Nie wiesz, gdzie jest Twój samochód? Zainwestuj w monitoring GPS

Zawłaszczanie samochodu dla rasowego oszusta jest niczym „dziecinna igraszka” Zanim jednakże to zrobi wypatruje, jaki będzie najbardziej odpowiedni. Częstokroć rozgląda się po parkingach, jeździ po osiedlach i dookoła marketów. Innymi słowy – typuje auto. W następnej kolejności analizuje go przez dłuższy czas, żeby dojść do wniosku, iż nikt go nie schwyta „na gorącym uczynku” podczas dokonywania przestępstwa. Do skradzenia cudzego mienia podchodzi zwykle po zmroku i zajmuje mu to nie więcej niżeli 40 sekund. Tak – jedynie tyle mu potrzeba na to, aby wtargnąć do auta, odłączyć zabezpieczenia oraz nim odjechać. Niechybnie zostanie nielegalnie sprzedany. Pilnujmy zatem nie tylko swojego samochodu, lecz również dokumentów.

Świetnym rozwiązaniem jest przymocowanie w samochodzie samodzielnego systemu obserwującego. Dzięki niemu będzie realny monitoring pojazdów GPS. Na czym on konkretnie polega? Mianowicie niniejszy mechanizm zapobiegawczy analizuje, gdzie dokładnie jest nasz samochód przez 24 h na dobę. W którejkolwiek chwili możemy sprawdzić, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś niedobrego. W razie alarmu możemy szybko zareagować, zaś auto zostaje zablokowane przez system zabezpieczeń. Co istotne – o zdarzeniu zostaje poinformowana najbliższa placówka Policji, która błyskawicznie dostaje wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS alarmują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na świadczenie niniejszej usługi. Operator bezzwłocznie łączy się z naszymi fachowcami zamierzając stwierdzić jaka jest przyczyna alarmu. W przypadku przywłaszczenia, pojazd błyskawicznie zostaje zatrzymany, natomiast Policja zawiadomiona. Lokalizator GPS jest współcześnie najbezpieczniejszym i najwydajniejszym urządzeniem do strzeżenia osobistych i firmowych samochodów.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla firm, które zarządzają samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wręcz niezastąpiony. Z jego pomocą mamy szansę w przystępny i niezawodny sposób doglądać czas pracy samochodów oraz pracowników, monitorować zużycie paliwa, posiadać dostęp do wszystkich istotnych danych w dowolnym momencie.

Samochody ciężarowe

Za pomocą lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie w obecnej chwili stoi konkretny samochód. Masz możliwość śledzić go na mapie najróżniejszych krajów, obserwować jego położenie (czy kierowca nim kieruje bądź ma odpoczynek), ile czasu pracownik go prowadzi, ile wynosi średnia spalania, nacisk na oś i poziom paliwa. Dokładnie ustalisz drogę przejazdu, w tym punkty postojowe i przejechany dystans. A najistotniejsze – w jakiejkolwiek chwili skontrolujesz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci możliwość stwierdzenia nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej silnika oraz jego ciepłoty, temperatury chłodni i mroźni, poziomu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS dobrze odczyta dane z komputera pokładowego, natomiast dzięki fachowemu raportowi za każdym razem będziesz wiedzieć, które samochody są szczególnie obłożone pracą i którzy kierowcy zachowują najwięcej paliwa.

Maszyny robocze

Skoro Twoje maszyny znajdują się na obszarze budowy, przeważnie nocą, należy zaopatrzyć je w lokalizację pojazdów GPS. Za pośrednictwem nawigatora masz szansę sprawdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i silnik są zgaszone, stan paliwa, wygląd blokady rozrusznika oraz obecny czas pracy. Błyskawicznie da się zauważyć ile pojazdów pracuje, zaś ile ma postój. Raport ze skończonej pracy jest tak precyzyjny, iż da się z powodzeniem skopiować przejazd maszyny po polach uprawnych.

Samochody osobowe

Z wykorzystaniem lokalizatora GPS masz możliwość sprawdzać pracę wszystkich kierowców, kontrolować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, nacisk na pedał gazu itp. Spostrzeżesz też ilu konkretnie masz Kontrahentów oraz przypiszesz do nich określonych kierowców. Sprawdzisz także liczbę przestojów w czasie i po pracy. Jazdę firmową od osobistej wyróżnisz, np. za pośrednictwem przełącznika trybu jazdy.

Gdzie nabyć lokalizator GPS?

Konkretne przedsiębiorstwa, które oferują obsługę monitorowania samochodów, najlepiej znaleźć za pomocą Google. Godny uwagi jest jednak GPS System Monitoringu – niewielkie przedsiębiorstwo z Gorzowa Wielkopolskiego. Propozycja mieści w sobie Urządzenie GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu nie są duże, zaś instalacja zależy od życzeń Kupującego i modelu samochodu. W wersji PRO+ idealnymi możliwościami są: interfejs magistrali szeregowej, odłączanie systemu przy słabym akumulatorze i utrwalanie zmian pochylenia oraz obciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu umożliwia pełny zasięg GPS, doskonałą obsługę systemu 24 h na dobę i – co ważne – dyskrecję.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Lokalizatory GPS Gorzów

Strona używa cookies
Ok