Implanty zębów koszt i rodzaje tytanowe cyrkonowe
Implanty stomatologiczne tytanowe czy cyrkonowe
Lipiec 30, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Klinika ortodontyczna
Sierpień 3, 2019

Autokary wycieczkowe – koszt najmu

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Obecnie autokary cechują się najwyższą klasą, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele dóbr wpływających na wygodę podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. Zwykle dostępny jest również barek i telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, port USB, gniazdko i WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie podróży opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy zapewniają wynajem autokaru na specjalną okazję. Są odpowiednie w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się też przy planowaniu delegacji służbowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o sprawność, wszystkich pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje wygodę podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają cykliczne testy. Istotne są też realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Daje to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z wysoką klasą.

Żeby podróż przebiegała bezpiecznie i sprawnie autokary mają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się wymieniają i dbają o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na świetną orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Obecna technologia oznacza też większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również obserwowania autokarów za pomocą GPS. Co także jest elementem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od specyfiki wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 34 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 18 do 32 siedzeń. Możliwy jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Dobrze także sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszystkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Przydatne mogą okazać się także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

CENA NAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku wyboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dorzucić takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zabezpieczeniu drobniejszych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Oczywiście można także liczyć na zniżki. W branży turystycznej najkorzystniejsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pozwala lepiej zaplanować podróż. Na zniżki mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, umożliwia negocjację cen.

Autokary Toruń

Strona używa cookies
Ok