Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus
Depilacja laserowa – sposób na wrastające włoski
Marzec 23, 2017
Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia mężczyzn
Marzec 29, 2017

Bezpłatna wizytówka w katalogu dla Twojej firmy

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W czasach nieustannie ulepszanych algorytmów co raz ciężej jest znaleźć idealny sposób na efektywne pozycjonowanie stron internetowych. Co rocznie Google wprowadza około 500 poprawek do swoich algorytmów, co zwiększa precyzję indeksowania stron www. Tak niedawno bo kilka lat temu jedną z najskuteczniejszych technik pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób dziś prezentuje się proces umieszczania stron w katalogach z pozycji uaktualnionego algorytmu Pingwin? Pokażemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Kontrahentów, że bezpłatna wizytówka w katalogach SEO to nadal świetne rozwiązanie na zdobycie cennych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak bezpłatny katalog firm może oddziaływać na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Jak działa bezpłatny katalog firm?

Zacznijmy najpierw od tego, do czego służą darmowe katalogi firm. Są to normalne strony www o nieco specyficznej misji, jaką jest gromadzenie najbardziej kluczowych wiadomości o firmach funkcjonujących w całej Polsce, jak i za granicą. W indywidualnym katalogu firm przechowywane są tysiące darmowych wizytówek opisujących między innymi rodzaj działalności przedsiębiorstwa i prowadzące do samej strony głównej konkretnego przedsiębiorstwa. Gratisowa wizytówka w katalogu firm ma przeważnie funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy mamy możliwość prócz danych kontaktowych publikować także odpowiednie słowa kluczowe. Popatrzmy tymczasem jak prezentuje się proces dodawania wizytówki swojej firmy do bezpłatnego katalogu. Na początku musimy określić kategorię branżowo powiązaną z aktywnością naszej firmy. Mamy także swobodę doboru odpowiadającej podkategorii. Później podajemy adres strony internetowej swojej firmy z potrzebnym http:// na wstępie. Zostanie wygenerowany dla nas zaawansowany formularz, który powinno się skrupulatnie uzupełnić. Teraz możemy wybrać kilka opcji – dodać wizytówkę darmowo (z publikacją w w generalnych wynikach) lub zainwestować w wyróżnianie wizytówki (wówczas będzie ona opublikowana na stronie głównej katalogu). Pragnąc zrekompensować właściciela katalogu masz szanse umiejscowić na swojej witrynie link zwrotny. Jest to jednak opcjonalne działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i poczekać na zezwolenie moderatora. Gratisowa wizytówka w katalogu firm to znakomity sposób na uzyskanie wartościowego linku do swojej strony. Dobrze, zobaczmy teraz, jak dodawanie do katalogów wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Przedstawimy Ci teraz przykład jednego z naszych Klientów, który korzystając z usługi dodania bezpłatnej wizytówki, polepszył pozycję swojej strony www w Google, pozyskując kilku stałych Klientów tygodniowo. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę konkretnie 3 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to żebyśmy śledzili jego witrynę na potrzeby sprawdzenia efektywności katalogowania. Pierwotnie, nim wpis został zaindeksowany ruch na stronie był bardzo słaby. Zaledwie kilka wejść w ciągu kilku dni. Po 5 dniach wiadomość o nowo opublikowanej wizytówce w naszej bazie dotarła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego darmowego katalogu jest bardzo wysoki, odnośnik kierujący do strony Pana Piotra został przez roboty Google oceniony jako bardzo pozytywny. Przez następne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w Google zaczęła się modyfikować. Ostatecznie po wprowadzeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa naszego Kontrahenta ulokowała się na 19 miejscu. Przedtem zajmowała pozycję 32 przez prawie rok, toteż był to stosunkowo znaczny skok.To nie był jednakże ostateczny wynik naszej aktywności. Pan Piotr był tak mocno usatysfakcjonowany z początkowych rezultatów, że zechciał nabyć promowaną wizytówkę. Taka opcja w naszym katalogu kosztuje wyłącznie 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. Okazało się to wystarczające, żeby strona internetowa Pana Piotra zaindeskowała się na 1 stronie organicznych wyników wyszukiwania, a dokładnie na 8 pozycji. Spowodowało to, że grupa Odbiorców ciekawych usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z opisanego przypadku możemy wywnioskować dwie kwestie – dodawanie stron do bezpłatnych katalogów to ciągle świetny sposób na zwiększenie pozycji strony na liście Google, a także niezastąpiona postać reklamy internetowej.

Zalety bezpłatnych wizytówek w katalogach firm

Czemu warto zdecydować się na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog internetowy założony przez naszą agencję to moderowany i wciąż aktualizowany spis stron internetowych. i firm świadczących usługi w naszym kraju. Każdego dnia publikujemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji wartość naszego bezpłatnego katalogu stale rośnie. Kolejnym atutem są skuteczne zabezpieczenia wprowadzane przez naszych informatyków. Strona nie jest narażona na ataki hakerów, ani spamowana przez nieproszonych użytkowników. Następną zaletą jest nowatorska strategia katalogowania. Dodawanie bogatych w wyrażenia kluczowe , oryginalnych wizytówek zwiększa efektywność pozycjonowania. Przykłady Klientów naszej agencji są dowodem na jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna postać pozycjonowania. Już dzisiaj zgłoś bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej usługi promowania wpisu w naszym katalogu firm. Zapraszamy!

Strona używa cookies
Ok