wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia
Telebimy na koncerty, eventy i konferencje
Kwiecień 19, 2017
Pozycjonowanie lokalne - dotrzyj do Klientów z Twojej okolicy
Pozycjonowanie lokalne – jak zacząć?
Maj 28, 2017

Wideofilmowanie to świetny pomysł na uwiecznienie najcenniejszych chwil w trakcie swojego wesela. Film z ślubu to najpiękniejsza pamiątka nie tylko dla Nowożeńców ale także dla rodziny. Chyba każdy z nas po kilku latach lubi przypominać sobie własny ślub. Ja na przykład mój film z ślubu oglądałam już kilka razy, mimo, że zostałam mężatką nie całe 4 lata temu. Kamerzysta oddał to co najważniejsze – emocje, wzruszenia, uśmiech i radość. Przez to lubię wracać do mojego filmu z ślubu, bo przyzywa najistotniejszą przygodę mojego życia. Oczywiście jest to zasługą kamerzysty ślubnego, który stanął na wysokości zadania i wybrał najciekawsze kadry z trwającego całą noc przyjęcia.

Ja ślub mam już za sobą. Dobrze wiem ile trudności może sprawić jego organizacja. Zarezerwowanie sali weselnej, wybór odpowiedniej sukienki ślubnej i oczywiście, jak sugeruje temat, wynajęcie stosownego kamerzysty na wesele. Zaufajcie mi, dobry kamerzysta ślubny to prawdziwy skarb. Mi zależało na tym aby, ekspert od wideofilmowania nie kosztował nas zbyt wiele. Mieliśmy dość wąski budżet, zatem interesowały nas oferty typu „tanie wideofilmowanie”, albo „tani kamerzysta na ślub”. Teraz mogę Wam ogłosić, że osoby oferujące się takimi wyrażeniami wcale nie są takie niedrogie. Jeśli potrzebujesz odszukać odpowiedniego kamerzystę ślubnego zacznij, identycznie jak My pytać się znajomych. My zdecydowaliśmy się kamerzystę z rekomendacji mojej kuzynki. I dziś w naszej szufladzie mamy fachowo zmontowany i naprawdę ujmujący film z wesela.

Dzisiaj planuje Wam doradzić jak wybrać odpowiedniego kamerzystę na wesele. Podstawowa rada – wideofilmowanie powinno być jego zainteresowaniem! Inaczej film z wesela może okazać się totalną masakrą. Jedna z moich znajomych wynajęła na własny ślub kamerzystę, po którym od razu było widać, że po prostu chce zarobić. Po 3 miesiącach obróbki uzyskała film który był nudny i nieciekawy. Nerwowo nagrany. Najbardziej kluczowe ujęcia urwane w połowie. To nie było wideofilmowanie, tylko chodzenie po sali weselnej z kamerą. Przy doborze kamerzysty weselnego zawsze kierujcie się rekomendacjami kolegów i naturalnie swoją intuicją.

Jak wybrać kamerzystę ślubnego?

Zawsze kierujcie się prywatnym wyczuciem gustu. To że jedna osoba powie Wam, że ten kamerzysta weselny jest super, nie znaczy to, że jego filmy będą w Waszym odczuciu dobre. Poszukując perfekcyjnego kandydata na kamerzystę ślubnego zawsze zaplanujcie sobie kilka minut na przejrzenie portfolio. Nie wybierajcie metodą wyliczanki, bo możecie się nieźle przejechać. Zapoznajcie się z opinią znajomych, jak i na forach internetowych.

Cena wideofilmowania

Na pewno zastanawiacie się ile będzie Was kosztowało wynajęcie kamerzysty ślubnego. Albo jesteście farciarzami z otwartym budżetem weselnym i stać Was na zatrudnienie drogiego fachowca. Ale bez owijania w bawełnę. Każdy z nas planuje koszt tak, aby wynająć dobrego kamerzystę w umiarkowanej cenie. No właśnie, jakie są przeciętne koszty wideofilmowania? Ceny wideofilmowania idą w górę zgodnie z liczbą mieszkańców danego miasta. W małej miejscowości koszt zatrudnienia kamerzysty na wesele to 1500 złotych. W dużej aglomeracji, na przykład w Warszawie, musisz wiedzieć, że za kamerzystę weselnego zapłacisz do 4000 złotych. Wielu kamerzystów oferuje indywidualnie ustalaną cenę wideofilmowania.

Jakie są trendy w 2017 w filmach ślubnych?

Oczekiwania Par Młodych co do konstrukcji filmu ślubnego zmieniają się z roku na rok. Kamerzyści ślubni dobrze o tym wiedzą, przez to w większej liczbie przypadków oferują interesujące opcje wideofilmowania. Obecnie film z ślubu nie przypomina już monotonnego wideo z starej epoki. Dziś stawia się na oryginalne pomysły, które zadziwią Nowożeńców. Co jest modne w tym roku? Na głównym miejscu klipy weselne. Teledysk ślubny, to skrót najważniejszych chwil weselnych. Zazwyczaj jest on wprowadzeniem do całego filmu z wesela. Jest to również fajny pomysł na prezent dla najbliższych. Nowinką w sferze wideofilmowania są filmy z gatunku SDE, czyli Same Day Edit. Filmy te oprawia się jeszcze w dniu wesela. Złożone są z migawek przygotowań i ceremonii zaślubin. Filmy SDE pokazywane są już na weselu, jako ozdoba całej uroczystości. Żałuje, że kilka lat temu te filmy nie były tak szeroko oferowane. Chętnie poprosiłabym mojego kamerzystę o coś takiego. Dziś królują jeszcze filmy weselne na wesoło. Niektórzy kamerzyści organizują tematyczne atrakcje, aby uświetnić materiał filmowy. Po wszystkim film z ślubu ogląda się z uśmiechem na twarzy. Co raz częściej pojawiającą się modą jest ograniczanie czasu filmów. Może pamiętacie jeszcze filmy weselne nagrywane tak z 10 lat temu. Przypominały one raczej reportaż weselny. Rozległe i otwarcie mówiąc trochę monotonne. Dziś kamerzyści weselni co raz częściej proponują filmy ślubne, które trwają nie dłużej niż 1,5 h. Ja uważam, że w takim okresie czasu możemy spokojnie uwzględnić wszystko to co najważniejsze.

Jak już mówiłam wcześniej – profesjonalny kamerzysta weselny to absolutny klejnot. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie kamerzysta weselny był nawet cenniejszy niż fotograf! Pewnie chcecie teraz dostać rekomendacje? Ja mogę Wam polecić kamerzystę ślubnego, którego zatrudniliśmy z mężem na nasze wesele. W momencie w którym obejrzeliśmy jeden z wstawionych na jego stronie internetowej filmów, od razu wiedzieliśmy, że to nasz ten kandydat będzie dla nas najlepszym wyborem. Oferta dostępna jest na tej stronie:Wideofilmowanie

Strona używa cookies
Ok