Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
Sierpień 24, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Otwieramy firmę – jakie są formy opodatkowania
Sierpień 29, 2019

Dekoracje weselne Toruń

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na ślub, które uświetnią każdą część ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, żeby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego i naw bocznych. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one poukładane z głową, aby nie przeszkadzały gościom w sprawnym poruszaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych świeczników i latarenek, które nie tylko nadadzą uroku wystrojowi, ale również ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Zwykle szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, by stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć dywanem lub chodnikiem, który udoskonali wygląd przejścia oraz nada mu elegancji. Zwykle takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, które para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Taka dekoracja weselna uświetni też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Przy dekoracji samochodu też można wykazać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najbardziej popularnych weselnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w wielu wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które ozdobią salę weselną, są kluczowym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując wesele. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a potem otoczenia i części wyznaczonej do tańca. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by stworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także śmieszne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na wesele są pokrowce, które można dopasować pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo jest wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami na wesele jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

LaRosa dekoracje weselne Toruń

Strona używa cookies
Ok