Ocieplanie pianką PUR drewna
Ocieplanie pianką PUR – dlaczego warto?
Październik 2, 2017
Malowanie bawialni
Malowanie bawialni i sal zabaw
Listopad 12, 2017

Imprezy sportowe wielokrotnie wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców.Dużym zainteresowaniem cieszy się możliwość obejrzenia takiego widowiska na żywo, czy też w telewizji. Wielu kibiców decyduje się na śledzenie rywalizacji poprzez social media. Sport wywołuje duże emocje: wspieramy naszego ulubionego zawodnika, w skupieniu przyglądamy się wynikom sportowych starć, wspieramy mistrzów zarówno w chwilach wzlotów, jak i upadków. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że osoby czuwające nad przebiegiem eventów sportowych bardzo starają się, aby ubarwić te ważne momenty.

Znaczące punkty udanej imprezy sportowej

Pod uwagę jest brane masę aspektów. Niezmiernie ważna jest położenie. Fani sportu muszą w łatwy sposób dotrzeć na obiekt sportowy. Organizator powinien zapewnić bezpieczeństwo nie tylko zawodnikom, ale także fanom sportu. Kluczowy jest prezenter sportowy, to on zagrzewa do kibicowania czy podaje szczegółowe informacje dotyczące wyniku czy danego sportowca. Nie mniej ważna jest wizualna część rozgrywek sportowych. Każdy event o charakterze sportowym musi mieć odpowiednią oprawę, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Pierwszorzędne znaczenie ma sposób oświetlenia i prezentacja znaczących informacji w graficznej formie, dlatego niejako niezastąpione są różnego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w aranżowaniu licznych części hali czy innej sportowej areny.

Nieograniczone możliwości – telebimy i banery LED

Zastosowanie ekranów, telebimów LED daje ogrom rozwiązań organizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele wersji tego typu sprzętu. Często są one stosowane w obiektach zamkniętych i tych niezadaszonych. Niezmiernie istotne jest dopasowanie ekranu do rozmiaru sali, odległości kibiców od głównego miejsca rozgrywek. Wpływa to na przyjemność oglądania, nawet z dalszych rzędów. Sprzęty, w tym telebimy, muszą być dostosowane do obiektu w którym zostaną zamontowane. Duże znaczenie ma stopień jasności ekranu, powinien on różnić się w zależności od zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego sprzętu. Oparcie się na najnowocześniejszych systemach sprawia, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są kłopotem. Ekrany LED będą spełniały swoją funkcję niezależnie od pogody. Instalacja telebimów LED polega na połączeniu modułów, daje to ogromne możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Z całą pewnością docenią to sami sportowcy i kibice.

Telebimy i ekrany LED – wiele zastosowań

Organizatorzy imprez sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najczęściej spotykane są telebimy LED. Składają się one z oddzielnych modułów,które można łączyć ze sobą. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym patentem są kurtyny LED. Są one niezwykle dostosowujące się do konstrukcji, dzięki temu można z nich stworzyć dowolną konstrukcję. Można je wykorzystać jako tło, czy element scenografii. Je także grupuje się na te do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ekranów i banerów LED można użyć także do wydzielenia powierzchni boiska, zarówno w zamkniętych obiektach, jak i w tych na świeżym powietrzu. Bandy LED są solidnie wzmocnione, nie uszkodzi ich piłka, ani przypadkowo wpadający na nie zawodnik. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W każdej rozgrywce drużynowej wymagana jest tablica wyników. To z nią związane są największe odczucia. Zastosowanie tablicy LED sprawia, że wynik będzie widoczny dla wszystkich.

Telebimy i banery LED – znaczenie marketingowe

Zdobywanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie odgrywa kluczową rolę podczas przygotowywania każdego eventu sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy event będzie miał szanse zaistnieć w sportowym świecie. Bardzo często firmy inwestujące takie wydarzenie chcą aby ich logo zostanie właściwie wyeksponowane. Do realizacji tego celu można wykorzystać ekrany LED. Stwarzają one większe pole manewru niż plakat, czy inne nieruchome formy. Sponsor może zaprezentować prezentację, a taka forma reklamy przykuwa uwagę odbiorcy.

Ekrany i banery LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnych ekranów LED to świetna lokata dla przedsiębiorstw lub instytucji, które ciągle będą ich potrzebować. Z całą pewnością powinni o nim pomyśleć dyrektorzy hal sportowych. Trzeba zainwestować w sprzęt dobrej jakości, o bogatej ferii barw. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Przy zakupie powinniśmy sprawdzić, że nie jest problemem skorzystanie z pomocy technicznej, nawet po okresie gwarancyjnym. Osoby zajmujące się organizacją wydarzeń o charakterze, które nie nie są organizowane cyklicznie, mogą zdecydować się na wypożyczenie ekranów. Najczęściej tego typu usługi zapewniają sami producenci. Jednocześnie zapewniają oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED obejmuje transport, montaż, i jego ustawienie.

Organizacja eventu sportowego to spore zadanie logistyczne. Pomyśleć należy o wielu elementach : uczestników, widzów i całą otoczkę tego typu wydarzeń. Podczas takich wydarzeń ekrany LED są niezastąpione. Stosuje się je do prezentacji wyników, wszystkich zbliżonych ujęć na płytę boiska, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także są unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one wzmocnione, żeby nie uległy zniszczeniu. Stosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele możliwości zaaranżowania przestrzeni przy boisku, czy obok toru wyścigowego. Koniecznie trzeba zdecydować się na najwyższej jakości sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Banery LED – wynajem, sprzedaż, porady —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

Strona używa cookies
Ok