Szkolenie na pojazdy uprzywilejowane – ODTJ Toruń
Czerwiec 14, 2015
Wesela, studniówki, osiemnastki – DJ dla Ciebie
Marzec 27, 2016

Firma SeedArt to fachowcy w dziedzinie projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace cechują się detalizmem i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niecodzienne koncepcje i wdrażamy je w życie. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcja w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów dla każdego

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Przy pierwszym spotkaniu zapoznajemy się z potrzebami naszych Klientów, aby dalej dobrać do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród charakteryzuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów bierzemy pod uwagę takie elementy jak wiedza o roślinach i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, podział przestrzeni, rozmiar i lokalizacja działki, oraz preferencje Klientów. Dokładne pomiary i szczegółowa analiza stanu podłoża i poziomu nasłonecznienia działki umożliwia nam zaprojektowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Prace w Twoim ogrodzie

W fazie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, korzystając z profesjonalnego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i dokarmimy glebę w potrzebne składniki odżywcze. Na przygotowanym terenie będziemy w stanie stworzyć takie elementy ogrodu jak kwietniki, rabaty kwiatowe, oczka i kaskady wodne, skalniaki, place zabaw dla dzieci, mini boiska sportowe, a także tarasy. Budowane przez naszą firmę ogrodniczą dekoracje do ogrodu bazują na naturalnych surowcach, takich jak drewno, kamień czy skała. Tworzymy także całościowe systemy nawadniające, które znacznie upraszczają pielęgnację roślin w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od A do Zi to tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalne zakładanie trawników

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładanie trawników. Zbudujemy dla Państwa atrakcyjny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Własnoręcznie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Z kolei trawnik z siewu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał budowlany, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Budowane z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Firma ogrodnicza SeedArt specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i właściwie dostosować kolor do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnacja ogrodu

Jako firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, których celem jest pielęgnacja roślin. Na dodatek zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, a także zabezpieczamy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakościusługi ogrodnicze. Bogata wiedza na temat roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i dopasować dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Zawsze staramy się o to, aby zaprojektowany przez nas ogród odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja motywuje nas do projektowania jeszcze piękniejszych ogrodów.

Projektowanie ogrodów Bydgoszcz – odkryj nasz realizacje na naszej stronie internetowej

Strona używa cookies
Ok