Profesjonalne kursy jazdy defensywnej
Kwiecień 24, 2016
projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Loga dla firmy, na stronę i plakat.
Lipiec 15, 2016

Każdy projekt ogrodu traktujemy tak jak jego przyszłego właściciela – wyjątkowo. Dobierając dodatki i styl kompozycji inspirujemy się naturalnym pięknem i prostą elegancją. Nie pracujemy na pół gwizdka. W naszych projektach wszystko ma być po prostu idealne. Projektowanie ogrodów to nasza pasja. Wszelkie wizje i pomysły powstają tylko i wyłącznie w naszej wyobraźni, przez co nasze ogrody są jedyne w swoim rodzaju, nietypowe i stylowe.

Firma ogrodnicza której możesz zaufać.

Jako firma ogrodnicza specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i architekturze przestrzennej krajobrazu. W naszej pracy często wykraczamy po za określone schematy, łącząc nieznane dotąd style i kreując nowe kierunki w projektowaniu ogrodów. Nasze projekty są niesztampowe i dokładnie dopasowane do upodobań naszych Klientów. Projektowanie ogrodów to nie jedyna specjalizacja. Dodatkowo zajmujemy się analizowanie roślin i gleby, zakładaniem trawników, sadzeniem roślin, pielęgnacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Zawsze staramy się sięgać dalej niż inni, dlatego nasze usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Bogate zaplecze maszyn i preparatów, oraz doświadczenie w usługach ogrodniczych to główne przyczyny naszego sukcesu.

Projektowanie ogrodów – jak to robimy?

Przy projektowaniu ogrodu bardzo ważne jest poznanie potrzeb Klienta. W związku z tym zaraz na początku organizujemy spotkanie w trakcie którego zapoznajemy się z wizjami, pomysłami i marzeniami naszych Klientów. Odwiedzając działkę na której ma powstać dany ogród, przeprowadzamy dokładne analizy chemiczne gleby, dzięki którym zdobędziemy informacje na temat możliwych do zasadzenia roślin. Dokonujemy także niezbędnych pomiarów i oceniamy poziom nasłonecznienia działki. Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie projektowania. Do projektowania używamy kompleksowych programów multimedialnych. Oprogramowanie to jest bardzo praktyczne, gdyż pozwala nam na wprowadzanie bezpośrednich zmian. Gotowy projekt ogrodu przedstawiamy Klientowi i przystępujemy do jego realizacji.

Dlaczego warto skorzystać z usług projektowych naszej firmy ogrodniczej?

Nasza firma ogrodnicza jest zawsze optymalnym wyborem, ponieważ nasze projekty są skoncentrowane na Kliencie. Dla nas rzeczy niemożliwe nie istnieją. Każdy projekt ogrodu stanowi dla nas ciekawe wyzwanie, któremu musimy sprostać. Naszym celem jest projektowanie ogrodów zindywidualizowanych, takich, które spełnią wymagania naszych Klientów. Do tej pory odnosiliśmy sukces w kreowaniu unikatowych projektów. Każdy ogród, który udało nam się zaprojektować wygląda jak bajka. Z naszą firmą możecie mieć gwarancję satysfakcji, gdyż jesteśmy pomysłowi, staranni i bardzo dobrze zorganizowani.

Projektowanie ogrodów to nasza największa pasja – zobacz nasze realizacje na stronie internetowej i zostań naszym Klientem!

Strona używa cookies
Ok