Jak muzyka do nauki działa na Twój mózg?
Wrzesień 3, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Escape room – pokój pełen tajemnic
Wrzesień 8, 2016

Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość

Dywany nowoczesne wełniane dziecięce wyposażenie domu

Niepowtarzalna faktura i wyjątkowa trwałość – nowoczesne dywany do Twojego domu

Aktualnie posiadamy pełen wybór nowoczesnych dywanów, które są wytwarzane za pośrednictwem takich technik, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są zrobione z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, dodatkowo stabilizowanej cieplnie. Taka dzianina składa się z dwóch splecionych ze sobą nitek. Na finałowym etapie prac fryzuje się je, natomiast runo obcina manualnie. W kolekcji odszukają Państwo, np. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Wymiar nowomodnego dywanu rodzaju Fryz może wynosić od 67×67 cm do 280×370 cm. Kolejny rodzaj dywanów awangardowych wykonany jest za pośrednictwem metody heat-set, w rezultacie podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Produkowane są w Turcji, zatem odznaczają się optymalną jakością i interesującym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o ornamentach klasycznych, jak i tych z powycinanymi szablonami. W tym momencie mamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Niepowtarzalną fakturą oraz wyjątkową odpornością odznaczają się nowoczesne dywany sznurkowe. Plecione są poziomo, dzięki czemu są wytrzymałe na intensywne zużywanie. Poza tym są komfortowe łatwe w oczyszczaniu oraz co istotne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są wytwarzane z wykorzystaniem maszyn. Inaczej nazywa się je jako „dywany podcinane”. Cechują się urzekającymi wybarwieniami oraz niezwykłą solidnością na ścieranie. Zasadniczym półproduktem, z jakiego wyrabia się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dziecięce – idealne do zabawy i nauki

W naszej ofercie nie może zbraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają wypełniać dwie funkcje – być świetnym wystrojem alkowy oraz nauczać. Stąd dywany dziecięce dostępne są w rozmaitych wersjach kolorystycznych, posiadają „namalowane” postaci z dobranocek, natomiast w typach wychowawczych – gry planszowe, jezdnię, domek, i puzzle. Wszystkie są robione zgodnie z wymaganiami otrzymywania dywanów dla dzieci. Dlatego mają wszystkie obowiązujące certyfikaty bezpieczeństwa. Obecnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia wykorzystanie głębokich, żywych, różnorodnych tonacji. Pojedyncze dywany mogą wizualizować zamek, aleję w mieście, odciski palców, drogę uformowaną z kredek albo kształty abstrakcyjne. Dywany z kolekcji FUNKY to na przykład dywany posiadające grafikę artystyczną i bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można zdecydować się na dywan z motywem roślinnym, z samochodem wyścigowym, w motylki lub z jezdnią. Dywany, na których mogą bawić się dzieci są idealną alternatywą w stosunku do standardowych, domowych zabaw. Ich zakup sprawi, że Państwa pociecha na pewno nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – odporne na uszkodzenia, niezwykle miękkie, ciepłe i nowoczesne

Proponujemy Państwu najszlachetniejszej jakości dywany wełniane, które nadają się nie tylko w sypialniach u osób z różnego rodzaju alergiami. Idealnie harmonizują z wieloma wnętrzami, bowiem posiadają nowatorskie wzornictwo i łagodne, naturalne, jasne odcienie. Dokonywać wyboru można wśród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wytworzone są ze 100% owczej wełny, w efekcie będzie odpowiedni praktycznie do jakiegokolwiek wnętrza. Owcza wełna jest subtelna, miła w dotyku i gwarantuje ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, lub zimne dni, mało komfortowego uczucia dywanu pod nogami w jesienny poranek. Runo posiada grubość 7 mm i jest niepodatne na wycieranie i nietrudne w utrzymaniu czystości. Dywany tego typu produkowane są poprzez polskiego (dokładnie białostockiego) producenta – Angella S. A. Co niezmiernie ważne – są niewrażliwe na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są produkowane z niebarwionej wełny owczej, a tonacja bazuje na akcentach słonecznych, naturalnych – brązu i szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej i wyróżniają się niebywale popularnymi tonami. Uatrakcyjnią każde współczesne wnętrze. Angella FOLK to dywany wyplatane mechanicznie korzystając z technologii Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu prestiżowych wystawach oraz targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji cechuje się staromodnym, ludowym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN stworzone zostały w 100% z ekologicznej wełny przy wykorzystaniu procedury wyplatania Wilton. Wielkość runa osiąga 8 mm, natomiast ciężar jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja charakteryzuje się: preparacją antymolową, świetnym wytłumianiem hałasów w mieszkaniach oraz jest wyjątkowo niepodatny na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Tymczasem dywany Angella AGNUS posiadają wzorek znany od lat. Wykonane zostały w 100% z wełny naturalnej bez dodatku barwników.

Więcej informacji na stronie sklepu: Dywany wełniane

Strona używa cookies
Ok