Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
Październik 19, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
Październik 23, 2016

Naprawiamy telewizory w Łodzi i okolicach

Serwisowanie telewizorów w Łodzi naprawa ustawianie programów

Naprawa telewizorów Łódź – profesjonalnie i terminowo

Czym zajmuje się nasza firma?

Świadczymy kompetentne usługi w zakresie naprawy telewizorów LED, LCD i PDP na obszarze Łodzi i w miasteczkach sąsiednich. Zajmujemy się głównie naprawą telewizorów firm Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony oraz wiele innych. Na obszarze Łodzi dojeżdżamy gratisowo. Warto dokładnie zapoznać się z ze spisem naszych propozycji, albowiem tylko niektóre naprawy mogą być zrealizowane w „środowisku domowym”. Bardziej czasochłonne naprawy wykonujemy w siedzibie firmy. Kontrahenci spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą liczyć na atrakcyjne stawki naszego dojazdu. Gwarantujemy wyłącznie nowe części wymienne do telewizorów, bowiem którekolwiek „podróbki” potrafią po prostu nie być odpowiednie bądź pracować, jednak tylko przez niezwykle krótki czas. Zdarza się, że to rzeczywiście one wywołują awarię urządzenia RTV. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD lub plazmy, nie jest możliwa do przeprowadzenia u Kontrahenta, to zapewniamy, że usługa nie będzie trwała dłużej niż 24 h. W przypadku gdy telewizor będzie wymagał dużej konserwacji, termin ten zostanie odpowiednio przedłużony. Klient będzie o wszystkim rzetelnie przez nas poinformowany podczas analizowania wadliwości.
U nas płaci się jedynie za właściwe i terminowe przeprowadzenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj się wrobić „mistyfikatorom”, osobom, które planują zarobić za samo „sprawdzenie” popsutego telewizora. Każdy Klient odbiera od nas rachunek po wykonaniu zlecenia. Obiecujemy przeciętne ceny: za odnowę telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszej firmie Klienci oszczędzają dużo czasu, jaki głównie musieliby poświęcić na wyszukiwanie niezawodnej firmy po wizycie takiego oszusta oraz pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Świadczymy przeprowadzenie dwóch wariantów napraw telewizorów: w lokalu u Kontrahenta i we własnej specjalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów posiadających kineskop, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowoczesnego telewizora wraz z dowolnymi akcesoriami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i dostrojenie wszystkich programów telewizji kablowej. Zaś do napraw realizowanych w pracowni włącza się poważniejszą konserwację telewizorów LCD, plazmowych oraz LED. Tutaj posiadamy wszelkie nieodzowne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym naprawa tak ultranowoczesnego urządzenia rtv jest osiągalna w niedalekim terminie. Gruntowniejsze naprawy należy uprzednio z nami skonsultować, ponieważ potrafią trwać one dłużej – szczególnie, jeśli będą potrzebne części wymienne z magazynów lub ze sklepów elektronicznych. Nabywca chcący przywieźć samemu telewizor do naszej pracowni, powinien koniecznie przyłączyć do niego pilot oraz stopkę (nie są potrzebne kable zasilające oraz opakowanie). Nasza oferta zawiera jeszcze przestrajanie sprzętu. Tv analogowa została nieodwracalnie wyłączona z powszechnego użycia. Pomimo zdolności odbioru obrazu w postaci cyfrowej, mnóstwo osób dalej nie przestroiło swoich starszych telewizorów. Dzięki nam zestrojenie telewizora odbędzie się błyskawicznie, fachowo i w miłej atmosferze. Nie stanowi dla nas problemu nastrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy oraz funkcjonują w systemie PAL (w standardzie fonii NICAM bądź DK). Telewizory inne niż LCD, LED czy plazmowe możemy w prosty sposób przerobić, m.in. podmieniając głowicę na tuner mającym kompletne pasmo kablowe hyperband.

Dopasowujemy termin wykonania usługi do potrzeb Klienta

Na wszystkie przeprowadzone usługi, tj. renowacja telewizora LCD oraz serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Czas jej trwania wynosiod sześciu miesięcy do roku. Gdyby zdarzyła się powtórnie ta sama dysfunkcja, to wyrównamy koszty przeznaczone na jej wyeliminowanie. Z naszą firmą każdy Kupujący ma okazję negocjacji odpłatności indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeżeli chcecie Państwo zamówić konsultację domową, prosimy umawiać się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Andrzejów, osiedle Augustów, osiedle Bronisin Stary, osiedle Lumumbowo, osiedle Charzew, osiedle Mania, osiedle Marysin, osiedle Łagiewniki, osiedle Młynek, osiedle Nowe Rokicie, osiedle Olechów, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Radogoszcz, osiedle Jagodnica, osiedle Jagiełły, osiedle RomanówJanów, osiedle Różki, osiedle Sąsieczno, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Wiskitno, osiedle Żubardź czy osiedle Smulsko. Oferujemy również usługi z obszaru elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki i tylko w naszej firmie znajdziecie innowacyjne mierniki grubości lakieru.

Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie Klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej – Robert Kotler

Więcej informacji można uzyskać klikając w link Serwis telewizorów

Strona używa cookies
Ok