Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
Listopad 21, 2016
Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy
Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem
Listopad 24, 2016

Bezobsługowa deska tarasowa Twinson

deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe

W jaki sposób sprawić, ażeby balkon ewentualnie loggia budziły uwielbienie gości i zarazem były szczególnie wygodne? Wystarczy zamontować deski wykonane z materiału kompozytowego Twinson, które posiadają własności klasycznego drewna oraz PVC. Na wielu stronach internetowych można sprawnie je odnaleźć wpisując, np. frazy „deski tarasowe twinson sklep” lub „twinson deski sklep internetowy”. Wytworzone są z wysokiej klasy surowców, posiadają ładny design oraz będą służyły naprawdę bardzo długo.

Doskonały pomysł na nowoczesny taras

Deski kompozytowe Twinson to gwarancja długiego eksploatowania, funkcjonalności oraz pięknej oprawy ogrodu oraz jakiegokolwiek kolejnego terenu „odkrytego”, które jest zespolone z domem. Posiada 25 – letnią rękojmię na korozję biologiczną, jest odporny na występowanie zanieczyszczeń oraz nie należy go jeszcze wyrównywać. Przez wiele lat zachowuje naturalny design drewna z równoczesnym zachowaniem zalet PVC. Trzeba zauważyć, iż szczególnie w lato na balkonie, loggii czy zielonym dachu pojawia się mnóstwo owadów, które mogą spowodować na nim sporo szkód. Deski bezobsługowe Twinson są i na tenże element wytrzymałe. Nie odpryskują, nie posiadają destruktywnego wpływu na przyrodę, są wodoodporne i łatwe w codziennej pielęgnacji. Oprócz tego nie wymagają branżowych narzędzi podczas układania. Może je zatem zamontować każdy z nas. Wyróżniają się dodatkowo dobrą twardością, posiadają antypoślizgową warstwę i niewidzialne detale osadzające, dzięki którym powierzchnia, m in. balkonu jest nieskazitelnie gładka (bez uszkodzeń, śrub lub drzazg). Poszczególne modele desek różnią się szerokością (z dyletacją), wykończeniem oraz odcieniem. Co ważne – po montażu w ogóle nie należy ich również impregnować. Idealnie wpasowują się zarówno w awangardową, jak i konserwatywną architekturę. W zimowe dni deski tarasowe Twinson przynoszą wrażenie ciepła, a kiedy jest lato nie ogrzewają się. Mamy możliwość śmiało spacerować po nich bosymi stopami nie czując żadnego dyskomfortu. Jeżeli więc zależy nam na tym, żeby nasz balkon, taras czy loggia wyglądały interesująco oraz równocześnie były wygodne, to powinniśmy zainwestować rzeczywiście w tę technologię.

Który model wybrać?

Do wyboru mamy cztery modele desek bezobsługowych: deski O-Terrace, O-Terrace+, Maxi i Massive. Wszystkie posiadają: wytrzymałość na pleśń, próchnicę, na ubrudzenia oraz naturalny design. Są ponadto w całości nieszkodliwe dla środowiska (nadają się do recyklingu w 100%) oraz mamy możliwość je wykorzystać w domach jednorodzinnych. Deska O-Terrace+ oraz Massive można zastosować na płaszczyznach targowych (sklepowych czy restauracyjnych) i w miejscach użyteczności publicznej. Mają z każdej strony płaski lub mały ryfel, natomiast wybrać można lagry aluminiowe bądź drewniane. O-Terrace+ jest wyposażony – w przeciwieństwie do innych desek – ryfel po jednej stronie w kształcie fali. Warianty O-Terrace oraz Maxi mają duży bądź mały ryfel, zaś wybrać możemy legary aluminiowe oraz drewniane. W wersji O-Terrace dodatkowo – legary PVC. W modelach Twinson O-Terrace oraz Terrace Maxi można wybrać dwa rodzaje wykończenia: listewką aluminiową albo listewką Twinson. Wariant Massive świetnie sprawdzi się w miejscach o zawiłych kształtach. Deski są właściwie ucięte i wcale nie trzeba ich zasłaniać listwami.

O wyborze tanich desek tarasowych twinson dobrze byłoby pogadać z zawodowcem, czyli kimś, kto aktualnie je albo instalował samodzielnie albo ma o nich rzetelną wiedzę. Należałoby również zaczerpnąć z wiadomości zawartych na stronach internetowych o deskach kompozytowych, przykładowo z blogów bądź ofert sklepów. Przede wszystkim po to, żeby zbadać jak dokładnie poszczególne wzory wyglądają, jaka jest ich cena i który ton najbardziej by nam pasował.

Deski bezobsługowe – gdzie nabyć?

Przede wszystkim w sklepach internetowych oraz stacjonarnych z towarami budowlanymi i wykończeniowymi. Nie jesteśmy na straconej pozycji, jeżeli obsługuje nas profesjonalista, który wyszuka odpowiednie dla nas rozwiązanie. Oprócz desek kompozytowych należy kupić podkłady tarasowe (konstrukcyjne, montażowe), aluminiowe profile „początkowe”, aluminiowe profile wykańczające (kątowy, zasłaniający), listewki do wykończenia, profile wykonane z materiału kompozytowego (kątownik peryferyjny), łączniki do desek, stalowe narożniki, wkręty do zaczepów finalnych, zaczepy końcowe, zaślepki do desek z adaptorami i roztwór do czyszczenia. W najtańsze deski tarasowe twinson powinniśmy się „wyekwipować” wtenczas, kiedy sklep internetowy bądź stacjonarny proponuje ciekawe zniżki. Za każdym razem jednak zwracajmy uwagę na należność brutto, nie zaś netto. Jednocześnie sprawdźmy, czy drewno zużytkowane do produkcji desek powstaje z trwale zagospodarowanych europejskich zasobów leśnych i posiada atest PEFC. Co do tonu, to możemy wybrać orzechowy, szary, stalowy, morelowy, korzenny brąz, grafitowy, leszczynowy i czekoladowy. Ich barwa po ułożeniu przypuszczalnie ulegnie minimalnym metamorfozom, ale po kilku miesiącach się stabilizuje. Większość sklepów oferuje darmowe próbki, za pomocą których mamy możliwość stwierdzić jak naprawdę wyrób wygląda. Z reguły trzeba wypełnić przystępny formularz na stronie lub umówić się telefonicznie z firmą.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów kliknij w link – deski tarasowe twinson tanio

Strona używa cookies
Ok